Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch

(Téma vytvořeno: 20-02-2019 07:45 PM)
1576 Zobrazení
Evilman
Pioneer
Možnosti

Zdravím, tak teď teda nevím 😄  Měl jsem vybrány hodinky Garmin ke své nové S9, ale s představením nových Galaxy Watch jsem nalomený a opět na začátku. Přece jenom spolupráce s mobilem v rámci jedné značky bude asi víc od laděnější, ale hlavně mě zaujala funkce uváděná u starší verze hodinek, která doufám bude taky přístupná, a to notifikace přes wifi?

 

Máte někdo zkušenosti s touto funkcí u samsung gear s3 a opravdu to chodí? Pobíhám v práci po budově, která je kompletně pokrytá wifi signálem a potěšilo by mě, kdybych nemusel kvůli krátkému odběhnutí pořád s sebou tahat mobil. (vím, že jenom notifikace, volání jen přes BT) Díky.

 

A ještě jedna myšlenka. Škoda že Samsung nevyrukoval i s nějakou ořezanou verzí, třeba bez GPS, měření kroků, tepu, … Něco společenského bez sportovních funkcí, co by bylo závislé na propojení s mobilem, ale menší, levnější a lehčí. Prostě opravdu hodinky na čas a notifikace, a případné rozšířené informace tahat pouze z mobilu pomocí BT.

0 Like
370 Odpovědi
Annie42
First Poster
Možnosti

@Libb

 

zdravím :smiling-face: čítam tu rôzne skúsenosti a postrehy používateľov samsung galaxy watch...jedna pozitívna vec na mojej strane, po aktualizácii sw sa môj problém so zobrazením sms v mobile odoslaných z hodiniek vyriešil. Dúfam, že časom neobjavím negatívny dopad na ostatné funkcie :smiling-face:

0 Like
PunkyDLT
Apprentice
Možnosti

@

 

Dobrý den,

nejste sám, já ze včerejší aktualizace také vůbec nemám radost. Baterie byla na 80 procentech při životnosti  3 dny a 19 hodin, ihned po aktualizaci byla baterie na 76 procentech při životnosti 2 dny a 5 hodin. To je markantní rozdíl. Hodinky mám od října, dosavadní aktualizace byly vždy bez problému a hodinky jsem nabíjel po čtyřech až pěti dnech, tato aktualizace hodinkám rozhodně uškodila.  Chtěl jsem odeslat feedback na Samsung podporu, ale přes vyplnění všech povinných i nepovinných položek nelze formulář odeslat a stále dostávám hlášku "Tried to send data without session". Dostal jsem se tedy aspoň k tomuto fóru a budu sledovat zdejší dění.

0 Like
Jožo
Explorer
Možnosti

Já s baterií nemám problém. 

0 Like
Petufo
Explorer
Možnosti

Já mám teď hodinky nově a vlastně jsem je získal a hned aktualizoval. A baterie vydrží cca 3 dny (bez AOD, bez GPS, s 10minutovým hlídáním tepu v klidu, s BT), s AOD tak den - což je trochu zklamání, četl jsem, že s AOD až tři dny, bez až pět, ale to se u mě nepotvrzuje navzdory grafům a testům, co jsem četl. :thinking-face:

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Dej tomu čas, potřebují pár dnů, aby si to všechno sedlo. Já tomu dávám hodně zabrat, mám AOD zapnuté, měření tepu nonstop a den a půl v klidu, a to mám vlastní, opravdu vůbec neoptimalizovaný ciferník.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Fafos
First Poster
Možnosti

Bez AOD, tep po 10min, obden nějaké cviceni ci běh, jinak GPS off, bluetooth porad a jsem cca na tri a pul dne

0 Like
Alda123
First Poster
Možnosti

AHoj, nemáte někdo problém se stlumením telefonu u příchozích hovorů? Dříve vše fungovalo v pohode, teď po poslední aktualizace zvoní hodinky a telefon současně

0 Like
dadula2
Helping Hand
Možnosti

Ale to je snad normální, že zvoní telefon i hodinky současně. Proto mám na telefonu vyzvánění vypnuté (jen vibrace) a zvoní pak jen hodinky. 

0 Like
Alda123
First Poster
Možnosti

Mě dříve zvonili jen hodinky pokud byli připojené k telefonu a mel jsem je na ruce 

0 Like
vitek22
Explorer
Možnosti

Ahoj,

přestalo mi fungovat "Vzdálené připojení". V aplikaci WEAR je funkce zapnutá, v hodinkách nastavená wifina na automatické zapnutí. Po vzdálení se od telefonu se wifina zapne, ale hodinky zůstávají v módu "Samostatný" a nepřepnou se do "Vzdáleného připojení".

Hodinky mám GW 46mm (verze BT only) a telefon Galaxy A8 (2018) Android 9.

Před cca 2 týdny vše fungovalo v pořádku.

Jak to máte Vy?

V.S.

0 Like