Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch

(Téma vytvořeno: 05-11-2018 01:38 PM)
2136 Zobrazení
Evilman
Pioneer
Možnosti

Zdravím, tak teď teda nevím 😄  Měl jsem vybrány hodinky Garmin ke své nové S9, ale s představením nových Galaxy Watch jsem nalomený a opět na začátku. Přece jenom spolupráce s mobilem v rámci jedné značky bude asi víc od laděnější, ale hlavně mě zaujala funkce uváděná u starší verze hodinek, která doufám bude taky přístupná, a to notifikace přes wifi?

 

Máte někdo zkušenosti s touto funkcí u samsung gear s3 a opravdu to chodí? Pobíhám v práci po budově, která je kompletně pokrytá wifi signálem a potěšilo by mě, kdybych nemusel kvůli krátkému odběhnutí pořád s sebou tahat mobil. (vím, že jenom notifikace, volání jen přes BT) Díky.

 

A ještě jedna myšlenka. Škoda že Samsung nevyrukoval i s nějakou ořezanou verzí, třeba bez GPS, měření kroků, tepu, … Něco společenského bez sportovních funkcí, co by bylo závislé na propojení s mobilem, ale menší, levnější a lehčí. Prostě opravdu hodinky na čas a notifikace, a případné rozšířené informace tahat pouze z mobilu pomocí BT.

0 Like
370 Odpovědi
Evilman
Pioneer
Možnosti

Jak jsem psal, ten kód je veřejný, tedy přímo uvedený u výrobku 😉 Je to - GWOD2018 

0 Like
Evilman
Pioneer
Možnosti
Kód mi jde uplatnit pouze na růžové, na černé ne 😞
0 Like
Fandaklara
Pathfinder
Možnosti

Bohužel nejde no ale třeba se dočkáme akce i mi 

Samsung S24 ultra 1tb blue
Samsung watch 5 pro LTE
Samsung buds live
0 Like
bRi3
First Poster
Možnosti
Lze spustit Galaxy Appl a najít Watch aplikace v ntb pro lepší přehled a následnou instalaci do hodinek?
0 Like
pRo_lama
Voyager
Možnosti

Klasickým spsôbom to nejde spraviť. Samsung nemá store ako Google.

 

Jedine ako to ide spraviť je cez virtualiáciu. Napr. nainštalovať VMware alebo podobný program. 

Fandaklara
Pathfinder
Možnosti

Ahoj pánové.  Jak vám prosím fungují notifikace?  Mě třeba vůbec neupozornuji  na facebook a whatsapp.  V mobilu halda nových zpráv a hodinky mlčí,  samozřejmě ho mám v hodinách povolený 

Samsung S24 ultra 1tb blue
Samsung watch 5 pro LTE
Samsung buds live
0 Like
pRo_lama
Voyager
Možnosti
S notifikáciam z FB nemám problém, ale WhatsApp je už iný level. Niekedy prídu na hodinky a niekedy nie. Ale osobne si myslím, že problém je v aplikácií WhatsApp, lebo už nejaký ten mesiac / rok mi nechodia notifikácie na hovory cez WhatsApps. Podpora zo strany WhatsApp je totálny fail a po pár týždňoch som to vzdal. Rovnaký problém s WhatsApp som mal aj na S2.
0 Like
Maca0004
First Poster
Možnosti
Ahoj mám Huawei mate 10 lite a vše mi chodí jak má nemůže to být jen v nastavení
0 Like
vitek22
Explorer
Možnosti

Ahoj,

nevíte někdo, jestli LTE verze hodinek funguje pouze s MultiSIMkartou jako Apple Watch LTE nebo se dá do nich nahrát samostatný esim profil neboli používat jiné číslo než v telefonu?

Pokud jsou na tom stejně jako AW, tak je uvedení esimek v ČR zatím k ničemu dokud nebude fungovat MultiSIM.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Tohle je asi spíš otázka na operátora. Pokud vím, nikdo je tady nemá, aby to mohl vyzkoušet.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like