Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch

(Téma vytvořeno: 15-01-2019 07:24 AM)
2090 Zobrazení
Evilman
Pioneer
Možnosti

Zdravím, tak teď teda nevím 😄  Měl jsem vybrány hodinky Garmin ke své nové S9, ale s představením nových Galaxy Watch jsem nalomený a opět na začátku. Přece jenom spolupráce s mobilem v rámci jedné značky bude asi víc od laděnější, ale hlavně mě zaujala funkce uváděná u starší verze hodinek, která doufám bude taky přístupná, a to notifikace přes wifi?

 

Máte někdo zkušenosti s touto funkcí u samsung gear s3 a opravdu to chodí? Pobíhám v práci po budově, která je kompletně pokrytá wifi signálem a potěšilo by mě, kdybych nemusel kvůli krátkému odběhnutí pořád s sebou tahat mobil. (vím, že jenom notifikace, volání jen přes BT) Díky.

 

A ještě jedna myšlenka. Škoda že Samsung nevyrukoval i s nějakou ořezanou verzí, třeba bez GPS, měření kroků, tepu, … Něco společenského bez sportovních funkcí, co by bylo závislé na propojení s mobilem, ale menší, levnější a lehčí. Prostě opravdu hodinky na čas a notifikace, a případné rozšířené informace tahat pouze z mobilu pomocí BT.

0 Like
370 Odpovědi
Jožo
Explorer
Možnosti

Ok, ale čárové kódy jsou nějaké divné, čtečky je nemůžou přečíst. Odinstaloval jsem tuto apku.

Evilman
Pioneer
Možnosti

To je divné, použil jsem po zadání kódů foťák u S9 a kódy vypadají úplně stejně jako na kartičce. A mám otestované TESCO a hned na první pokus se mi kód načetl. Není co by nemělo chodit, protože v hodinkách mám prostě fotku kartičky (kódu) ...

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

To je úspěch, Tesco mně osobně nebere kód ani z Note9



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Jožo
Explorer
Možnosti

Já mám S9+ a všechny kódy funkční. Do hodinek jsem nejprve vyfotil kartu, aby bylo zřejmé, o kterou jde a poté jsem oskenoval čárový kód - tedy vložení karty do programu je ve dvou fázích.

0 Like
Fafos
First Poster
Možnosti

Chtěl bych se zeptat...dnes jsem si koupil Galaxy watch a mám jeden problém. Když chci zkusit zakoupit např cifernik, tak se mi objevi hlaska " nakup se nepodařilo dokončit. Platba byla zrusena ,nebo se nezdařilo overeni. (error: FAIL GET DOWNLOAD URL/5100). Na google kartou normálně platím, kontroloval jsem údaje na karte, resetoval hodinky i wereable aplikaci, ale nic nepomohlo. Nevíte někdo co s tim?

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Zkoušel jsi platit něco v Galaxy apps někdy dřív? Podle té chyby bych skoro tipl na problém buď v platební bráně nebo v Galaxy Apps, nedaří se mu získat odkaz na zaplacení, jenže těžko říct, odkud, jestli z databáze platebních metod nebo až od konkrétního platebního portálu.

Zkusil bych počkat pár dnů, teď je víkend a zkusit to znovu. Případeně se obrátit na infolinku Samsungu. Pokud kartou jinak normální platíš, banka asi nepomůže.

Případně @vvllaaddaa o nějakých problémech neví?



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Fafos
First Poster
Možnosti

Galaxy Apps jsem doposud nepouzival, takže platit tam kartou take ne... Jeste mam jeden přiblblej dotaz... Ja si myslel, ze kdyz mam endomondo v hodinkách, tak při treninku nebudu potřebovat mobil... Ale to jsem se asi zmýlil co? Porad to po mě chce spojení s telefonem... Chapu to tedy dobre, ze v tomhle pripade funguji watch spis jako takova prodloužená ruka telefonu?

0 Like
Fafos
First Poster
Možnosti

Tak endomondo vyzkoušeno a předchozí ditaz beru zpět...

0 Like
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

@Fafos

Problém s chybovou hláškou jsem nahlásil již v pondělí, vše se prověřuje. Ozvu se, jakmile budu mít k dispozici konkrétní informace :winking-face:

0 Like
Fafos
First Poster
Možnosti

Diky moc. Já uz tedy taky psal na podporu a hledal v globàlním fóru, kde s tim má problémy spoustu lidi. Zatím se jevi, ze je problém v tom že na galaxy apps jsou ty karty chybne zaregistrovaný hned při prvnim prihlaseni (u mě to bylo konkrétně chybne datum expirace) a přesto, že to opravis, tak zustavaji "zalogovane" chybne udaje. De facto si s tím nevi nikdo rady. Jedine snad udajne zalozit novy ucet. Ale kdo vi.

0 Like