Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch

(Téma vytvořeno: 09-01-2019 09:32 AM)
2331 Zobrazení
Evilman
Pioneer
Možnosti

Zdravím, tak teď teda nevím 😄  Měl jsem vybrány hodinky Garmin ke své nové S9, ale s představením nových Galaxy Watch jsem nalomený a opět na začátku. Přece jenom spolupráce s mobilem v rámci jedné značky bude asi víc od laděnější, ale hlavně mě zaujala funkce uváděná u starší verze hodinek, která doufám bude taky přístupná, a to notifikace přes wifi?

 

Máte někdo zkušenosti s touto funkcí u samsung gear s3 a opravdu to chodí? Pobíhám v práci po budově, která je kompletně pokrytá wifi signálem a potěšilo by mě, kdybych nemusel kvůli krátkému odběhnutí pořád s sebou tahat mobil. (vím, že jenom notifikace, volání jen přes BT) Díky.

 

A ještě jedna myšlenka. Škoda že Samsung nevyrukoval i s nějakou ořezanou verzí, třeba bez GPS, měření kroků, tepu, … Něco společenského bez sportovních funkcí, co by bylo závislé na propojení s mobilem, ale menší, levnější a lehčí. Prostě opravdu hodinky na čas a notifikace, a případné rozšířené informace tahat pouze z mobilu pomocí BT.

0 Like
370 Odpovědi
Libb
MegaStar
Možnosti
@Evilman Tady to je: http://fromsmash.com/2f27c8f9-eb5d-11e8-b415-06812412be8a





Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



Evilman
Pioneer
Možnosti

Děkuji moc, ale mohu poprosit o postup co se souborem. Jak ho dostat do hodinek? Díky 🙂

0 Like
Řešení
Libb
MegaStar
Možnosti

Asi na to udělám článek, ale stručně: Do telefonu nainstaluješ tohle: https://play.google.com/store/apps/details?id=slide.watchFrenzy

Spustíš, nastavíš typ hodinek, to ti nabídne instalaci doplňkové aplikace pro hodinky. To uděláš, na hodinkách pak vybereš ten ciferník, bude to jen červené kolečko. Pak v telefonu vpravo dole v té aplikaci klikneš na ikonu, to zobrazí tvé ciferníky, vpravo nahoře je import, otevřeš to co jsem poslal a pak velké zelené tlačítko to pošle do hodinek.

Pokud umíš aspoň základy angličtiny tak tě to celkem vede.

Screenshot_20181120-215931_WatchMaker.jpg   Screenshot_20181120-215942_WatchMaker.jpg   Screenshot_20181120-215951_WatchMaker.jpgScreen_20181120_220334.png






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



Evilman
Pioneer
Možnosti

Díky moooc, je to tam. Problém ve volbě adresáře v dialogu importu mě trošku rozhodil, ale nakonec se zadařilo. :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

0 Like
pRo_lama
Voyager
Možnosti

A pak že to nejde! 😉 Začínáme testovat první hodinky na českém trhu s podporou eSIM 👌 #SamsungGalaxyWatchLTE pic.twitter.com/U0dEE53k1S

— SMARTmania.cz (@smartmania) November 20, 2018
0 Like
jsiki
Journeyman
Možnosti
Prosím Tě, ve kterém adresáři v telefonu ty stažené ciferníky najdu? Jsem asi lama, ale zatím se mi to nepodařilo 😞
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Normálně Downloads nebo tak nějak, prostě stažené soubory jako všechny jiné. Navíc Watchmaker by měl být defaultní aplikace pro jejich otvírání.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Evilman
Pioneer
Možnosti

Tak konečně jsem našel ideální aplikaci, která zobrazuje na hodinkách věrnostní karty (Billa, Globus, ...) Nejdřív jsem zkoušel FidMe, která tak chodila nechodila, ale nakonec jsem našel Discount cards wallet! Za pár kaček, šíleně jednoduché ovládání ... Doporučuji :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

Libb
MegaStar
Možnosti

Díky, vypadá to dobře, minimálně to je fakt hodně svižná aplikace.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like