Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powerbot i aplikacja SmartThings

(Temat utworzony: 14-01-2019 09:29 AM)
636 Wyświetlenia
Bart8511
Explorer
Opcje

Witam

Zwracam się do was z prośbą o pomoc jestem posiadaczem Powebot-a SR20M705PUS/VR20M705PUS/GE i próbuje sparować go z aplikacją SmartThings. Oczywiście telefon nie widzi z automatu robota. Przy próbie ręcznego podłączenia

mam info na wyświetlaczu telefonu aby przytrzymać przez 5 sek przycisk "clock" i powinno się pojawić na wyświetlaczu

odkurzacza AP - niestety nic takiego się nie dzieje. Probowałem go sparować w trybie samoltowym, przy włączonym wifi

i bluetooth.

0 Like
2 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Bart8511Poczytaj na tej stronie jak podłączyc się SmartThings

Przechwytywanie.PNG

0 Like
Opcje

Cześć @Bart8511,

Zachęcam również do zapoznania się ze wspomnianą przez @vdsl2 instrukcją dotyczącą aplikacji.

Jeśli wszystkie kroki wykonujesz prawidłowo a urządzenie nadal się nie łączy sprawdźmy w takim razie połączenie z ruterem. W przypadku błędów w połączeniu należy zajrzeć do instrukcji obsługi routera.

Oto co znalazłam na temat połączenia odkurzacza z wi-fi:

-Urządzenie obsługuje wyłącznie sieć Wi-Fi 2,4 GHz.
-Urządzenie obsługuje standard IEEE 802.11b/g/n i Soft-AP.
-Standard IEEE 802.11n jest zalecany.
-Urządzenie obsługuje wyłącznie protokół DHCP (protokół dynamicznego konfigurowania hostów). Należy upewnić się, że opcja DHCP jest aktywna w routerze bezprzewodowym.
-Urządzenie obsługuje następujące metody uwierzytelniania i kodowania: WEP-OPEN, WPA-PSK/TKIP oraz WPA2-PSK/AES.
-Zalecana metoda to WPA2-PSK/AES.
- Należy upewnić się, że router ma niepowtarzalny identyfikator SSID oraz hasło.
Jakość połączenia z siecią bezprzewodową może zależeć od warunków otoczenia.
Jeżeli dostawca połączenia internetowego zarejestrował Twój stały adres MAC (pozwalający na identyfikację) komputera lub modemu, urządzenie  może mieć problem z połączeniem z Internetem. Poproś dostawcę o udostępnienie procedury podłączania do Internetu urządzeń innych, niż Twój komputer.
-Jeżeli do połączenia z Internetem wymagane jest podanie loginu lub hasła, urządzenie może mieć problem z połączeniem. W takim przypadku należy podać login lub hasło w trakcie łączenia się z Internetem.
-Urządzenie  może nie być w stanie połączyć się z Internetem ze względu na zaporę sieciową. Skontaktuj się z dostawcą połączenia internetowego, aby uzyskać pomoc w rozwiązaniu tych problemów.
-Niektóre routery bezprzewodowe korzystają z nietypowych adresów DNS (Domain Name Server), nawet jeśli nie mają połączenia z Internetem. W takim wypadku skontaktuj się z producentem routera i dostawcą połączenia internetowego.
-Jeśli Twój router nie ma oznaczenia Wi-Fi Certified, urządzenie może nie być w stanie połączyć się z Internetem.

 

0 Like