Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Získejte Galaxy Buds+ zdarma k předobjednávkám Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra 5G

(Téma vytvořeno: 14-02-2020 09:59 AM)
3333 Zobrazení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Výstřižek.JPG

 

Ahoj Community,

 

víte že, pokud si předobjednáte do 8. 3. 2020 Galaxy S20+ nebo Galaxy S20 Ultra 5G, tak máte nárok na bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+ zdarma?

 

K získání Galaxy Buds+ zdarma je potřeba splnit následující podmínky:

  1. Předobjednejte si do 8. 3. 2020 smartphone Galaxy S20+ nebo Galaxy S20 Ultra 5G u prodejců, kteří pocházejí z oficiální české nebo slovenské distribuce.
  2. Do 8. 3. zaregistrujte na www.samsung-bonus.eu své osobní údaje, model telefonu a informace o prodejci, u kterého jste jej předobjednali. Po tomto datu už registrace není možná a zaniká nárok na bonus  bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+.
  3. Po obdržení telefonu dokončete nejpozději do 8. 4. 2020 registraci na www.samsung-bonus.eu Pro dokončení registrace doplňte kopii pokladního dokladu, číslo IMEI vašeho zařízení a unikátní kód z aplikace Samsung Members.
  4. Po ověření a schválení zaregistrovaných údajů vám bude zaslán bonus  bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+.

 

Nově, oproti dřívějším způsobům registrace, je potřeba aby zákazník měl aplikaci Samsung Members a vložil kód ze Samsung Members do registrace.

 

V aplikaci Samsung Members postupujte následovně:

  1. Po spuštění aplikace Samsung Members najdete v sekci „Výhody“ banner Kampaně „Předobjednejte Galaxy S20+ nebo Galaxy S20 Ultra 5G a získejte Galaxy Buds+“  (pozor, tento banner bude viditelný pouze na Galaxy S20+ nebo Galaxy S20 Ultra 5G).
  2. Po rozkliknutí banneru se zobrazí více informací o akci a tlačítko „Získat unikátní kód“.
  3. Unikátní kód se po kliknutí na tlačítko zobrazí v sekci aplikace „Moje stránka - Poukazy“.
  4. Získaný unikátní kód je potřeba zadat na adrese www.samsung-bonus.eu do již provedené předregistrace nejpozději do 8. 4. 2020.
  5. Po kontrole žádosti budou sluchátka Galaxy Buds+ zaslána na adresu uvedenou v registraci.

Výstřižek 2 zmenseny.jpg

 

 

3 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@MK23 a @otto-hofman  vyzkoušejte tedy prosím vymazat data u aplikace Samsung Members. Děkuji 

 

Půjdete Nastavení-》Aplikace -》Samsung Members - Úložiště a pak Vymazat Data a Vymazat paměť 


fajn-Snek-podpis-B


Zobrazit řešení v původním příspěvku

Řešení
otto-hofman
Apprentice
Možnosti

Zobrazit řešení v původním příspěvku

Řešení
MK23
Student
Možnosti

Zdravím chytré hlavy.

 

POTVRZUJI funkčnost uvedeného (Nastavení-》Aplikace -》Samsung Members - Úložiště a pak Vymazat Data a Vymazat paměť ).

 

Po provedení se mi banner normálně objevil a kód šel získat.

 

Dobrá práce a děkuji za pomoc

Zobrazit řešení v původním příspěvku

20 Odpovědi
Tomík
Apprentice
Možnosti

Dobrý den, ale tohle datum není pravdivé. Netýká se totiž telefonu Samsung Galaxy S20 Ultra 512gb. U něj je dokončení registrace a splnění podmínek posunuto až do 8.6. 2020. Nebylo by špatné psát všechny informace.

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Tomík 

 

Děkujeme za zpětnou vazbu. Článek byl napsaný v době zahájení prodeje, kdy nebyla ještě varianta S20 Ultra 5G 512 vypořádána. Kolega @AndroidGuru článek aktualizuje. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
MK23
Student
Možnosti

Ahoj, 

dnes jsem si donesl nový Samsung S20+. Samozřejmě jsem se registroval do 8.3. do akce Předobjednejte Galaxy S20+ nebo Galaxy S20 Ultra 5G a získejte Galaxy Buds+“.

 Po nainstalování a přihlášení do aplikace Samsung Members postupuji podle daného návodu, ale po vstupu do sekce „Výhody“ nevidím žádný banner, žádnou kampaň. Samozřejmě se do Samsung Members připojuji přes nový Samsung Galaxy S20+.  Viz foto.

 

 Kde je problém ?20200313_001841.jpg

 

 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Hezký den @MK23 

 

Já jsem včera registroval svoji S20+ a banner se mi zobrazil bez problemů. Zkuste tuto fotku s dalšími údaji poslat prosím přimo na Samsung bonus.

 

Děkuji

Screenshot_20200313-080230_Chrome.jpg

 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
otto-hofman
Apprentice
Možnosti
Ahoj, mám stejný problém.. Chtěl jsem zavolat na infolinku, ale je pátek a jsou tam jen do 16:00.. Kdyby jste to nějak vyřešil, tak tu dejte info :smiling-face: díky
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@otto-hofman a odkud máte zařízení? Já kupoval v Setosu, což je oficiální dovoz a banner jsem tam měl hned po zobrazení. 

 

Pak máme ještě zapůjčenou S20 Ultra, ale tam se mi to nezobrazuje.

 

Jen takový nápad- zkuste vymazat data aplikace Members a zkuste to bez SIMkarty. 

 

Screenshot_20200313-172721_Samsung Members.jpg


fajn-Snek-podpis-B


marekm2
Apprentice
Možnosti

Ahoj mam to stejne. Zaregistrovano hned po predobjednavce, vcera zakoupeno primo v brand storu Samsung a kod nikde. Resil jsem s podporou pres chat a nakonec chteli IMEI telefonu a muj email aby to mohli postoupit dal 😞

0 Like
marekm2
Apprentice
Možnosti
Tak aktualizace...po precteni tohoto vlakna jsem smazal data aplikace Members vcetne uctu. Po spusteni Members se banner s moznosti stazeni unikatniho kodu zobrazil. Takze jsem mohl registraci dokoncit 🙂
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@MK23 a @otto-hofman  vyzkoušejte tedy prosím vymazat data u aplikace Samsung Members. Děkuji 

 

Půjdete Nastavení-》Aplikace -》Samsung Members - Úložiště a pak Vymazat Data a Vymazat paměť 


fajn-Snek-podpis-B