Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Získejte Galaxy Buds+ zdarma k předobjednávkám Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra 5G

(Téma vytvořeno: 14-02-2020 09:59 AM)
3369 Zobrazení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Výstřižek.JPG

 

Ahoj Community,

 

víte že, pokud si předobjednáte do 8. 3. 2020 Galaxy S20+ nebo Galaxy S20 Ultra 5G, tak máte nárok na bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+ zdarma?

 

K získání Galaxy Buds+ zdarma je potřeba splnit následující podmínky:

  1. Předobjednejte si do 8. 3. 2020 smartphone Galaxy S20+ nebo Galaxy S20 Ultra 5G u prodejců, kteří pocházejí z oficiální české nebo slovenské distribuce.
  2. Do 8. 3. zaregistrujte na www.samsung-bonus.eu své osobní údaje, model telefonu a informace o prodejci, u kterého jste jej předobjednali. Po tomto datu už registrace není možná a zaniká nárok na bonus  bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+.
  3. Po obdržení telefonu dokončete nejpozději do 8. 4. 2020 registraci na www.samsung-bonus.eu Pro dokončení registrace doplňte kopii pokladního dokladu, číslo IMEI vašeho zařízení a unikátní kód z aplikace Samsung Members.
  4. Po ověření a schválení zaregistrovaných údajů vám bude zaslán bonus  bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+.

 

Nově, oproti dřívějším způsobům registrace, je potřeba aby zákazník měl aplikaci Samsung Members a vložil kód ze Samsung Members do registrace.

 

V aplikaci Samsung Members postupujte následovně:

  1. Po spuštění aplikace Samsung Members najdete v sekci „Výhody“ banner Kampaně „Předobjednejte Galaxy S20+ nebo Galaxy S20 Ultra 5G a získejte Galaxy Buds+“  (pozor, tento banner bude viditelný pouze na Galaxy S20+ nebo Galaxy S20 Ultra 5G).
  2. Po rozkliknutí banneru se zobrazí více informací o akci a tlačítko „Získat unikátní kód“.
  3. Unikátní kód se po kliknutí na tlačítko zobrazí v sekci aplikace „Moje stránka - Poukazy“.
  4. Získaný unikátní kód je potřeba zadat na adrese www.samsung-bonus.eu do již provedené předregistrace nejpozději do 8. 4. 2020.
  5. Po kontrole žádosti budou sluchátka Galaxy Buds+ zaslána na adresu uvedenou v registraci.

Výstřižek 2 zmenseny.jpg

 

 

Přejít na řešení
otto-hofman
Apprentice
Možnosti

Tak hotovo :smiling-face: moc díky za ochotu! :smiling-face:

marekm2
Apprentice
Možnosti

otto-hofman: Takze to take pomohlo?

0 Like
Řešení
otto-hofman
Apprentice
Možnosti

Řešení
MK23
Student
Možnosti

Zdravím chytré hlavy.

 

POTVRZUJI funkčnost uvedeného (Nastavení-》Aplikace -》Samsung Members - Úložiště a pak Vymazat Data a Vymazat paměť ).

 

Po provedení se mi banner normálně objevil a kód šel získat.

 

Dobrá práce a děkuji za pomoc

SGKia
Apprentice
Možnosti

Telefon jsem objednal 18.2+- (Samsung s20 ultra 5G)  ale bohužel jsem si nepřečetl podmínky, protože jsem předpokládal, že mi samsung account stačí. Po vyzvednutí telefonu 13.3 po dovolené, jsem se na to podíval, jak postupovat s uplatněním poukazu a zjistil jsem, že jsem to propásl :face-with-tears-of-joy:  (Do 8. 3. zaregistrujte na www.samsung-bonus.eu....proboha proč) Gratuluji si, že jsem koupil předražený telefon za 35k a nedostal ani blbý sluchátka které jsem chtěl :face-with-tears-of-joy: Telefon z větší pravděpodobností vrátím a koupím si nějaký jiný. Svou blbostí jsem to propásl ale dát zaregistrování do 8.3 taky není nic moc, více nežli smutné.

Pěkný den.       

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@SGKia Děkujeme za Vaši zkušenost, a mrzí nás, že situace takto dopadla. Pokud jste s telefonem jinak spokojen, není škoda jej vracet ? Aktuálně lépe vybavený telefon nekoupíte. A  nerozbalených sluchátek bude plný bazar. 


fajn-Snek-podpis-B


SGKia
Apprentice
Možnosti
Dobrý den fajnSnek, se Samsungem držím už pár let, za poslední dva roky jsem koupil ,s8, s9+,s10+, note 9 a note 10+ před třemi měsíci. Mimo jiné mám od vás od televizi,monitory,lednici a pod, jsem se Samsungem více nežli spokojený. Co se týče nového zařízení Samsung s20 ultra 5G tak ano, telefon je perfektní, chtěl jsem ho víceméně jen kvůli fotoaparátu protože na běžné focení tahat zrcadlovku je hrozné, ale cena mi přišla zbytečně vysoká a chtěl čekat než cena trochu padne. Sluchátka se dají koupit prakticky všude ale z principu tak drahého telefonu, se takové sluchátka mohli dávat automaticky a taky mi ty sluchátka kompenzovali část té vysoké ceny za telefon. Zatím nad vším jen přemýšlím, nechci si na internetu stěžovat, jak jsem psal se Samsungem jsem spokojený. Přejí vám pěkný den a hlavně zdraví. Petr.F
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@SGKia Však postěžovat si můžete, a můžete se podělit o zkušenosti. Taky jsem velkým fanoušek značky, a doma mám produkty Samsung "kam se jen podíváš".  S20 Ultra mám doma také, a ten fotoaparát je neskutečný, hlavně ten zoom je opravdu perfektní. Rozhodně doporučuji mrknout pak na bazar, kolega loni koupil Galaxy Buds - nová nerozbalená, za poloviční cenu. 

 

Jen pro zajímavost, u jakého prodejce jste telefon kupoval ? Neměl u předobjednávek podrobné informace o tom jak získat bonus ?


fajn-Snek-podpis-B


SGKia
Apprentice
Možnosti
@fajnSnek
Vaše objednávka číslo 11164xxxx z eShopu Samsung je pro Vás připravena k vyzvednutí na prodejně:
Prodejna space oc forum ústí nad labem.

Telefon jsem objednával zde na webu 🙂 Ale jelikož jsem ten den odjížděl pryč tak jsem další informace nečetl. (jediné co jsem četl byl úvod: získejte sluchátka..... při objednávce ""11.2-8.3.2020"", nic víc jsem nečetl protože jsem předpokládal, že další jsou jen informace o telefonu které jsem již znal a popravdě mě vůbec nenapadlo, že tam jsou napsané další podmínky či postupy pro získání sluchátek. Když jsem se vrátil z Lotýšska a telefon vyzvedl na prodejně tak mi bylo řečeno, že musím zaregistrovat ten unikátní kod abych jej získal, když jsem došel domů tak jsem bádal jak to udělat a nakonec narazil na podmínky pro získání sluchátek jenže to už bylo 12.3, tudíž pozdě. Takže mám poukaz a úplně k ničemu protože jej nemohu uplatnit 🙂 Na jednu stranu to zamrzí, na druhou stranu si za to mohu sám.

Máte pravdu, telefon má perfektní fotoaparát a zoom je neuvěřitelný, kamera je taky pěkná ale 8k nemám jak využít, navíc nevlastním zařízení které by 8k přehrálo. Jediné co bych vytkl je paměť "128GB" je fakt málo ale paměťová karta tento problém vyřešila. Už u note 10+ 256GB jsem zjistil hrozný nedostatek místa kdy jsem tuto paměť zaplnil za 2 měsíce používání (4k videa strašně žerou :D)
Tonda2009
First Poster
Možnosti

Dobrý den,

řešil už někdo získaní unikátního kódů pro získání buds+ s telefonem

Samsung Galaxy S20 Ultra 512gb.

Zkoušel jsem podle návodu viz. ostatní příspěvky ale bez úspěchu.

 

 

0 Like