Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

S8 Oreo - výdrž baterie

(Téma vytvořeno: 17-04-2018 01:33 PM)
1780 Zobrazení
maxik9
First Poster
Možnosti

Dobrý den,

od aktualizace telefonu na Oreo mi telefon nevydrží tak dlouho jak předtím. Všimli jste si také nebo je to jen u mě? Když na telefonu nic nedělám, tak se také vybíjí snad skoro 2x rychleji než předtím. Děkuji. 

0 Like
5 Odpovědi
JozkaZhor
Explorer
Možnosti

Mě se také zdá,že telefon vydrží méně, než před aktualizací. Zkuste povypínat všechny aplikace, dejte optimalizaci přístroje a vyčistit Ram.  Ale nato,jak se chvástali , o kolik Oreo vydrží více,tak nic moc 🙂 

0 Like
falco659
Student
Možnosti

Zkoušeli jste faktory reset? Já na Note 8 po updatu na Oreo a faktory resetu subjektivně citím zlepšení ... ale mám za sebou zatím asi 3 nabíjecí cykly tak uvidíme.

VitoScaletta
Pioneer
Možnosti

Po aktualizaci mě výdrž baterky klesla o cca 50 %. A měl sem problém i s nastavováním notifikací. Po uvedení telefonu do továrního nastavení se vše vratilo dostarých zajetých kolejí a šlape jak má.

JozkaZhor
Explorer
Možnosti

Tak jsem to zkusil a hodil telefon do tovarního nastavení. Tak uvidíme jestli to bude lepší. Hned mám problém s připojením hodinek Gear s3,telefon si je nepamatoval,dal jsem na hodinkách připojení nového telefonu a už se mi nesparovaly aplikace. Problém,že jsem měl dvě placené a nechtějí se nainstalovat . Panejo

0 Like
JacobInDaHouse
Pathfinder
Možnosti

Uživatel


@JozkaZhor  napsal:

Tak jsem to zkusil a hodil telefon do tovarního nastavení. Tak uvidíme jestli to bude lepší. Hned mám problém s připojením hodinek Gear s3,telefon si je nepamatoval,dal jsem na hodinkách připojení nového telefonu a už se mi nesparovaly aplikace. Problém,že jsem měl dvě placené a nechtějí se nainstalovat . Panejo


Zálohoval sis telefon před továrkem přes Samsung Switch / Cloud ? Nebo jaký byl postup? Aplikace jsou koupené přes google účet, tudíž pokud to nefunguje, bych doporučil odstranit google účet a přihlásit se pod ním znovu. Třeba tam došlo k nějaké špatné synchronizaci. Neznám nikoho, kdo by měl problém s koupenými aplikacemi už minimálně 6 let, teď to mají dobře ošetřené. Zkus a dej vědět.

0 Like