Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Gear s3 akkumulátor idő

(Témakör létrehozásának dátuma: 24-02-2019 04:12 PM)
1908 Megtekintések
Arnokd73
First Poster
Beállítások

Üdv! Pár napja vásároltam használtan, nagyon jó állapotban egy Gear s3 frontier okosórát. Sajnos már az első nap kiderült, hogy 12 órát sem bír az akkumulátora. Mi lehet a hibam illetve lehet e cserélni benne az aksit?

0 tetszik
jasy69
First Poster
Beállítások

https://www.samsungcentral.com/2019/01/21/samsung-rolling-out-tizen-4-to-the-gear-s3-and-gear-sport/

 

A Samsung kiadta az új 4-es tizen verziót az órához.

Várom mikor kapom meg.

0 tetszik
Arnokd73
First Poster
Beállítások

Nekem nem tölti le! Azt írja, hogy a legfissebb verziót futtatom. 3,xxxx! Ennyi. A leírásban szó sincs a hosszabb üzemidőről!

0 tetszik
jasy69
First Poster
Beállítások

Nekem sem tölti le.

De írtam is, hogy várom, mikor kapom meg.

0 tetszik
zsolakid
First Poster
Beállítások

Sziasztok!

Nekem sem tölti le az új verziót, pedig nagyon várom, mert nekem is lemerül az órám egy éjszaka alatt.

Este még 75%-on van és reggelre lemerül és kikapcsol, olyan mintha alvás közben valami gomb benyomódna, és ezért lemerül?? Erről hallottatok valamit?

Köszönöm.

0 tetszik
BeataV
Voyager
Beállítások

Sziasztok,

 

Köszi, hogy jeleztétek a részünkre az észrevételeket.

 

Továbbítottuk a leírtakat a technikusaink részére, hogy utána nézhessünk az esetnek és ez alapján további információval szolgálhassunk.

 

Hamarosan jelentkezni fogunk. Köszi a türelmet!

 

Üdv.

0 tetszik
Márk
First Poster
Beállítások

Nem kell utánanézni a technikusoknak. A probléma ismert a Samsung számára is. Ezért másoltam az előző üzenetbe néhány fórumot. Az egész világon gondot jelent, nagyon várjuk a megoldást!

Állítólag a januári frissítés erre is hoz megoldást, de eddig itthon ennek semmi nyoma. Mikorra várható? 

Bár néhány külföldi fórumon azt írják, hogy ez sem hozott megoldást... 

Várom a megoldást és használható választ a Samsungtól! 

0 tetszik
stirliviusz
First Poster
Beállítások

Hiába az új frissítés, nem lett jobb sőt .....

Tegnap a túra üzemmódot használtam és 1 óra alatt 70%-ot csökkent az akku.😕

0 tetszik
Márk
First Poster
Beállítások

Én is letöltöttem, semmi változás.

Kedves samsung, várom a megoldást!!!

Több hónapja csak fal válaszokat kapunk. Megoldást szeretnénk vagy legalább egy értelmes választ! Dobjuk ki az órát? 

0 tetszik
SomaE
Samsung Expert
Beállítások

Hello,

Tapasztalat alapján, egy restore a leghatékonyabb, az azt követő backup nélkül. Tehát nem érdemes mentést vissza állitani a gyári után - jellemzpen ez ami egy csomo felesleges "szemetet" görget magával. Főleg egy-egy nagyobb verzió release után érdemes egy clean install (androidnál szintén).
Az órán úgysincs annyi minden, nem vészes kézzel visszapakolni a szükségeseket.

Üdv,
Soma

0 tetszik
jasy69
First Poster
Beállítások

Csináltam gyári reset-t és backup nélkül mindent újra telepítettem az órára, nem működött. Több alkalommal is.

Még most sem működik.

Várom a Tizen 4-t, hogy ráküldjék az órára.

 

Jasy

0 tetszik