Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch - WhatsApp notifikácie hovoru

(Téma vytvořeno: 20-12-2018 03:18 PM)
1945 Zobrazení
pRo_lama
Voyager
Možnosti

Zdravím,

rozhodol som sa vytvoriť túto tému pretože si s tým už neviem dať rady a niekto ďalší môže mať rovnaký problém, prípadne vie o nejakom riešení.

 

Môj problém spočíva v tom, že za žiadnu cenu nedokážem dostať notifikáciu o tom, že mi niekto volá cez WhatsApp do mojích Samsung Galaxy Watch. Skúšal som všetko možné - reset hodiniek, preinštalovanie aplikácie, reset mobilu, staršie verzie aplikácie, znova spárovanie hodiniek, iný Samsung mobil, iné hodinky atď. Bohužiaľ nič z toho nefunguje. Klasické notifikácie o správach samozrejme fungujú. Je mi jasné, že to bude na 99.99% záležitosť aplikácie WhatsApp a nie Samsungu. Ale možno niekto vie o nejakom workaround.

 

Písal som aj na podporu WhatsApp, ale bohužiaľ cez ten ich debilný systém sa nedá dostať k reálnemu človeku, ktorý by bol schopný mi pomôcť, prípadne to odovzdať vyššie. Po mesiaci naťahovania sa s automatickým robotom na podpore WhatsApp sa obraciam na vás.

 

Ak niekto vie o niečom, tak budem len rád. Díky.

0 Like
12 Odpovědi
adam_boss
Navigator
Možnosti

Jde teda čistě jenom o hovory, nejde o notifikace na zprávu?



N 3310 > 3410 > SE W880i > Galaxy S2 > S3 > S4 > A5 > S7 Edge > S9+ > Note9
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

WA sice nepoužívám,  ale teď jsem nainstaloval a zkusil na S3 Frontier a chová se to přesně jak píše  @pRo_lama , Problém asi jako uživatelé nevyřešíme,  řeší se to na zahraničních community i jinde a řešení není.  Problém bude v aplikaci WA, notifikace na zprávy a zmeškané hovory fungují.  

0 Like
pRo_lama
Voyager
Možnosti

@adam_boss:

Áno, ide mi iba o notifikácie hovorov. S klasickými správami nemám problém.

 

@jv18:

Je mi jasné, že to bude problém WA. Avšak nijako sa nemôžem dostať cez ten ich úžasný Help Desk. Majú tam robota, ktorý odpovedá naučené odpovede. A ďalšia vec je to, že v starej verzii cca minimálne rok a viac dozadu som s tým nemal žiadny problém a fungovalo to. Problém je ten, že do mobilu nenainštaluješ staršiu verziu, majú to blokované. Skúšal som aj systémovu zmenu času a ani to nezabralo.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Tak prostě jen doufat, že to nějaká aktualizace apky vyřeší.

0 Like
ullan
First Poster
Možnosti

Dobrý den, chci se zeptat, jak je to z notifikací volání přes whatsapp? Mám tel. Huawei P30, prolezl snad všechno. Zprávy z Whatsappu i Messengeru mi chodí v pohodě, ale volání se neukazuje. Až později se ukáže zmeškané volání.

Moje přítelkyně má tel. Samsung A8, hodinky Active, má stejný problém. Je problém někde v nastavení nebo ve Whatsapp a Messenger? Děkuji 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Zdravím @ullan 

 

Problém bude v aplikacích WhatsApp a Messenger. Hodinky si berou informace o notifikacích z notifikační lišty telefonu - tzn., že pokud jsou pro danou aplikaci povolené notifikace do hodinek a přijde notifikace do notifikační lišty, tak je odeslána do hodinek. U hovorů v těchto aplikacích jsem si nevšiml, že by se zobrazovala notifikace, tak asi proto to funguje tak jak říkáte. 

 

 


fajn-Snek-podpis-B


ullan
First Poster
Možnosti

Díky za odpověď. Pak mi ale vrtá hlavou, přítelkyně má ještě hodinky Xaomi Amazfit Pace, tam se jí volání WA a Messengeru ukazuje. Taky to má chybu. Neukazuje, kdo volá. 

0 Like
werionae
Pioneer
Možnosti

Včera mi volal kolega přes WhatsApp a až dnes ráno jsem si uvědomil, že hodinky při vyzvánění upozorňovali stejně, jako tomu je v případě klasického hovoru. Zkusil jsem tedy nasimulovat včerejší situaci a hodinky opravdu začaly na hovor z aplikace WhatsApp normálně upozorňovat. Před pár dny tomu tak ještě určitě nebylo.

 

Zkoušel jsem k tomuto hledat na internetu nějaké dodatečné informace a na síti Reddit včera sdílelo několik uživatelů stejnou zkušenost.

202002293112811632417881432.jpg

 

S22 Ultra | Watch 4 | Buds 2 Pro
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@werionae  Díky za sdílení zkušeností m, rozhodně je super, že se notifikace zlepšují :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:


fajn-Snek-podpis-B


0 Like