Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Přijetí a uskutečnění hovoru z hodinek

(Téma vytvořeno: 24-04-2024 07:14 PM)
190 Zobrazení
maoli
Navigator
Možnosti
Nevím, jestli jde nějak realizovat přijetí a uskutečnění hovoru z Samsung watch v situaci, kdy je k mobilu připojená i náhlavní Bluetooth souprava Jabra. Tu často nechám v brašně s notebookem a mobilem v kufru auta. Příchozí hovor zvoní v Samsung watch, lze jej i přijmout, ale nelze prostřednictvím hodinek hovořit. Na displeji hodinek se objeví Check your phone. Čekal bych, že pokud hovor přijmu hodinkami, tak půjde i z hodinek hovořit. 
0 Like
11 Odpovědi
LivingTribunal
Pioneer
Možnosti
Nepôjde lebo primárny je headset ktorý je pripojený.
maoli
Navigator
Možnosti
Chápu. Škoda, že se to nepřepne, když je hovor přijatý hodinkami. Přišlo by mi to i logické. Pro "calls" jsou aktivní oba. Cokoliv to teda v praxi znamená... viz screenshot. 1713980443756.jpg
0 Like
Gold Dejv
Troubleshooter
Možnosti
Tak záleží zda chcete používat headset i pro telefonování nebo jen pro poslech medií? V tomto případě, by šli hovory pro headset vypnout. A taky je otázkou Vy ten headset nevypínáte, když ho dáváte do brašny?
maoli
Navigator
Možnosti
Používám headset pro hovory, občas pro hudbu a podcasty. A ano, v podstatě ho vůbec nevypinam a jen na mobilu si přepnu jakým kanálem má hovor probíhat, jestli telefon, headset nebo hodinky. Přijde mi jen nepraktické, že v situaci, kdy mám na dosah pouze hodinky, můžu hovor sice hodinkami přijmout, ale to je všechno. Hovor se spojí do headsetu.
0 Like
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý deň.

Z princípu je to logické riešenie -> telefón mám v kapse, hodinky na ruke a sluchátka v ušiach. Prebieha prichádzajúci hovor, pričom mám telefón stále v kapse -> hodinky signalizujú prichádzajúci hovor, sluchátka sú pripojené k telefónu. Hodinky evidujú pripojené sluchátka a tak automaticky predpokladajú, že ich mám v ušiach -> pošlú hovor do sluchátiek. 

Samozrejme, je možné počas hovoru prepínať výstupné zariadenie, ale to už treba robiť cez ikonku Bluetooth počas hovoru na telefóne 🤔

0 Like
maoli
Navigator
Možnosti
Headset má také tlačítko na přijetí hovoru. Proto tu logiku vidím jinak, ale je to věc názoru. Škoda, že to zřejmě nelze nikde uživatelsky přenastavit.
0 Like
Gold Dejv
Troubleshooter
Možnosti
Trochu jsem pohledal v návodu a dočetl jsem se, že jako výchozí zařízení bude naposledy připojené zařízení.

Takže buď si nastavit některé zařízení jako výchozí nebo jak píše @23PeterK tak na hodinkách ručně přepnout na jiné zařízení20240425_150234_1000029967_1714050154.jpg
0 Like
maoli
Navigator
Možnosti
Děkuji, ano přepínat mezi zařízeními lze, ale pouze na telefonu. To je právě škoda. Můžete hovor hodinkami přijmout, ale ten se spojí s headsetem a z hodinek už s tím nic neuděláte. Můžete tedy zavěsit, ale to je všechno.
0 Like
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pekný deň,
ako písal 23PeterK, pokiaľ je pripojený headset, tak sa predpokladá, že sa používa. Ja používam sluchadlá Buds live a tie sa pekne prepínajú samé medzi zariadeniami a keď si ich vyberiem z uší tak sa automaticky odpoja a tak nevzniká podobný problém. Kedže headset túto funkciu nemá je potrebné buď prepínať výstup cez telefón alebo vypínať headset, keď sa nepoužíva.
Možno časom taká funkcia príde aj do Wear Os, ale zatiaľ len takto.