Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czerwona plama na srodku kazdego zdjecia

(Temat utworzony: 19-04-2019 08:37 PM)
1328 Wyświetlenia
Wut1
Apprentice
Opcje

Witam. Zauważyłem że na srodku kazdego mojego zdjecia jest niewielka czerwona plama. Jest ona przezroczysta i mało widoczna, ale wkurzajaca. Najbardziej ją widać podczas robienia zdjęć czarnym obiektom oraz po zastosowaniu różnego rodzaju filtrów. Aparat jest czysty. Telefon mam dopiero 2 miesiące. Pomoże ktos? :smiling-face: 

0 Like
18 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Wut1  Jaki to model telefonu?

Możesz wrzucić zdjęcie na którym widoczny jest ten problem?

Z Twojego opisu wynika że może to być wada matrycy i będzie trzeba odwiedzić serwis, gdzie dokładnie zostanie to sprawdzone. 


Wut1
Apprentice
Opcje

S9 plus. Fotki z teraz: Nr1Nr1

 

Nr2Nr2

 

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Wut1  Możesz wrzucić jeszcze na czarnym tle? Pisałeś że na czarnym obiekcie widać najlepiej?

 


Wut1
Apprentice
Opcje

Polecam zwiększyć jasność w telefonie bo wtedy lepiej to widać. Tutaj fotka z teraz na nowym i  zupełnie czarnym podkoszulku ( na fotce wygląda jakby była jakaś wyblakla czy  cos):20190419_192039.jpg

 

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Wut1  To że wygląda na "wyblakłą" to też kwestia światła jakie na nią pada i pod jakim kątem.

Natomiast co do opisywanej wady to jedynie co widzę to jakieś drobne kropki na zdjęciu nr. 2 tylko nie wiem czy to właśnie to czy coś jest na ścianie.


Wut1
Apprentice
Opcje

To nie światło bo nawet jak ruszam telefonem w różne strony to ta czerwona plama też się przesuwa 

0 Like
Wut1
Apprentice
Opcje

Tutaj użyłem filtra żeby lepiej to pokazać. 20190419_194444.jpg

 

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Wut1  Teraz widzę wyraźnie czerwoną plamę.


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Wut1  Możesz jescze spróbować zresetować telefon ale jeżeli tak to wygląda to problem wynika prawdopodobnie z usterki matrycy i konieczna będzie wizyta w seriwsie.

Spis punktu autoryzowanych serwisów na terenie całego kraju jest na poniższym linku:

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/