Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czerwona plama na srodku kazdego zdjecia

(Temat utworzony: 19-04-2019 07:41 PM)
1800 Wyświetlenia
Wut1
Apprentice
Opcje

Witam. Zauważyłem że na srodku kazdego mojego zdjecia jest niewielka czerwona plama. Jest ona przezroczysta i mało widoczna, ale wkurzajaca. Najbardziej ją widać podczas robienia zdjęć czarnym obiektom oraz po zastosowaniu różnego rodzaju filtrów. Aparat jest czysty. Telefon mam dopiero 2 miesiące. Pomoże ktos? :smiling-face: 

0 Like
18 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Wut1, obawiam się, że konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym. Jeżeli masz możliwość odwiedzenia serwisu Samung Service Plaza to skorzystaj z ich usług. Niektóre naprawy są wykonywane na miejscu podczas jednej wizyty. Wyszukiwarkę punktów serwisowych podesłał @PrzemekM.


Mixman1
First Poster
Opcje

Udalo się rozwiązać problem? Mam to samo... 😕

0 Like
PaulinaŁ
Pioneer
Opcje

Cześć @Mixman1 ,

 

Sprawdź dostępne w telefonie aktualizacje, być może one wprowadzą do aparatu poprawkę. Jeśli nic nie  jest dostępne,  najlepiej zadziałać jak wyżej - przekazać do serwisu. Daj znać, jeśli aktualizacja coś pomoże :winking-face:

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like! :smiling-face:

 

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
0 Like
Mixman1
First Poster
Opcje

Niestety to nie to. Telefon z ostatnią dostępną aktualizacją, zaczynam wierzyć że to matryca....

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

@Mixman1 

 

W tej sytuacji zgodnie z wcześniejszymi poradami skontaktuj się z serwisem.

 

0 Like
Mixman1
First Poster
Opcje

@KrzysiekK dzięki tylko, że to oczywistość i ostateczność, zwłaszcza w przypadku telefonu po gwarancji ...

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Mixman1 skoro wszelkie sfotowe działania nie przyniosły rezultatów, to chyba "oczywista oczywistość", że aby usunąć problem musisz skorzystać z pomocy serwisu.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Mixman1
First Poster
Opcje

@Szewcu72 

Moje pierwotne zapytanie bylo raczej do autora tematu. Czy i jeśli tak, to jak ostatecznie udało się problem  rozwiązać, co napisał serwis, jeśli usunął usterkę itd...

 

Więc nie wiem o co Ci chodzi. ,,Oczywista oczywistość" od początku była dla mnie wiadomym rozwiązaniem, jednak jak już pisałem powyżej - po gwarancji to raczej ostateczność. 

 

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Mixman1 podpowiem... wymieniany jest moduł aparatu. A jeżeli jest już po gwarancji, to jak wiadomo usługa płatna.

Ani my tu na forum, ani serwis nic innego nie wymyśli.

Jedynie czego możesz dowiedzieć się więcej, to cena usługi. W tym wypadku należy skontaktować się z serwisem.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like