Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Android 9 one UI problém

(Téma vytvořeno: 23-01-2019 01:30 PM)
13696 Zobrazení
MiFa
Explorer
Možnosti

Dobrý den, e-mail nejde, asi stará aktualizace, pak problém s navigačním panelem při skrytí panelu tlačítek, nejde rozdělit obrazovka na dvě části (split screen) jen při odkrytém panelu vše funguje. Navigační panel není doladěn. Prosím změnu.

0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Rozdělení obrazovky se prostě provádí tak, že jedním ze dvou způsobů, tj. gestem nebo tlačítkem, vyvoláš poslední spuštěné aplikace a až tam následně podržením prstu na požadované ikoně aplikace zapneš to rozdělení. Je to novinka v androidu 9 a neplatí co platilo doposud, že se tohle zapínalo delším podržením tlačítka posledních aplikací.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

7 Odpovědi
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Ahoj, reaguji na rozdělení obrazovky na 2 části, které stále jde - jen je řešeno jinak.

 

Když klikneš na znak III dole ve stavové liště, zobrazí se ti seznam posledních spuštěných aplikací. Poté klikneš na ikonu dané aplikace a vyskočí nabídka "Otevřít v zobrazení na rozdělené obrazovce". Toto okno tak bude v horní polovině displeje a druhou aplikaci si jen již stáhneš dolů a bude v dolní polovině.

 

Co se týče aplikace E-mail, tak tam mi vše jde....

MiFa
Explorer
Možnosti

Znak III funguje, ale když tlačítka jsou schovaný a ještě se dá část dole vodorovně prosvětlit, tak rozdělení obrazovky nelze.

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Mě to jde i když dám schovat dole tlačítka a používám to jako gesta, tak vždy pokud jsem schopný tímto gestem vyvolat posledně spuštěné aplikace, tam potom mohu mít 2 aplikace na displeji.

0 Like
Řešení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Rozdělení obrazovky se prostě provádí tak, že jedním ze dvou způsobů, tj. gestem nebo tlačítkem, vyvoláš poslední spuštěné aplikace a až tam následně podržením prstu na požadované ikoně aplikace zapneš to rozdělení. Je to novinka v androidu 9 a neplatí co platilo doposud, že se tohle zapínalo delším podržením tlačítka posledních aplikací.

MiFa
Explorer
Možnosti

Jo takhle, už to jde, máš pravdu, že na ikoně po rozkliknutí, se nabídne rozdělení obrazovek. Klasika je rychlejší. Při skrytých tlačítek se musí proklikat. Mám android teprve 24h. Ještě ten e-mail nejde. Ale ten řeším přes net. Děkuji moc za rady.

jv18
Big Cheese
Možnosti

A s tím emailem je co konkrétně za problém? 

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Nainstaluj si GoodLock a půjde to podržením:

 

Screenshot_20190310-173909_2048 Pro.jpg



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro