Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacje softu - FW - modeli S9 i S9+

(Temat utworzony: 28-01-2020 01:42 PM)
530 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Wszyskich posiadaczy modelu Galaxy S9+ SM-G965F/FD zakupionego w sieci Orange informuję, że pojawiła się aktualizacja systemu OPV oznaczona jako 1ARB3.

 

 
Model:SM-G965F
Model name: Galaxy S9+
Country:
 Poland 
Version:Android 8.0.0
Changelist:12794530
Build dateThu, 14 Jun 1077 23:00:00 +0000
Security Patch Level:   2018-01-01
Product code:OPV
PDAG965FXXU1ARB3
CSCG965FOGC1ARA4
  

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
130 Odpowiedzi
krampik1982
Voyager
Opcje

received_707482696394787.jpeg

S9+ xeo. Właśnie pobiera aktualizację. 

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@krampik1982, aktualizacja pojawiła się wczoraj o czym informowali nasi forumowicze w tym wątku :winking-face:


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jest nowy soft dla S9/S9+ G960FXXS7CSK4  G965FXXS7CSK4wariant "XEO"

PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2  To pewnie dla Nota też coś będzie...  :smiling-face:


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Lepiej dobrze niż szybko...

Niestety, nie mam dobrej informacji dla posiadaczy modeli S9, jeżeli chodzi o aktualizacje do Androida 10. 😞

 

S9.jpg

 

Niemiecki oddział Samsunga w aplikacji Samsung Members przekazał dziś "smutną" informację.

Update do Androida 10 dla tych modeli został przesunięty o 2 miesiące. Wstępnie planowany termin wydania Androida 10 na niemieckim rynku to styczeń. W dniu dzisiejszym pojawił się zapis o marcu.

Samsung Member - wydanie niemieckieSamsung Member - wydanie niemieckie

Idąc tym tokiem rozumowania, polski termin przesunie się z lutego na kwiecień. Na chwilę obecną w polskim Samsung Member widnieje jeszcze poprzedni termin - luty.

Samsung Members - wydanie polskieSamsung Members - wydanie polskie

Możliwe, że zapis zmieniony zostanie w przyszłym tygodniu. Jeżeli zaobserwujecie zmianę, dajcie znać w tym temacie.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
FACETO
Pathfinder
Opcje

 

Czyżby Niemcy dostali aktualizację?

S9+.jpeg

 

ArekR79
Navigator
Opcje

Info: Samsung udostępnił Androida 10 na S9/S9+. Póki co na rynek niemiecki i USA. Samsung zapowiadał wydanie Androida 10 na S9/S9+ w lutym, ale ostatnio zmodyfikował datę na marzec. Taka data (marcowa) pojawiła się równiez w polskim Samsung Members.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@FACETO, różne źródła potwierdzają, że aktualizacja Android 10 wystartowała dla telefonów S9 oraz S9+ w Niemczech.


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Na serwerach też już jest dostępny do pobrania.

"Zmienność decyzji świadczy o ciągłości dowodzenia" - jak mawiali w wojsku. :smiling-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
damian_god
First Poster
Opcje

Hej,

Zaktualizowałem w zeszłym tygodniu S9 do Android 10 i mam problem 😞
, nie działa VoWiFi i VoLTE, brak tych ustawień w panelu ustawieniach, również brak ikonki VoWiFi w górnej belce czy również macie z tym problem ?

 

Mój operator to NJU, przed aktualizacją wszystko działało 😕

 

Wersja opr. dost Usług:
DBT/XEO,XEO/OPV

 

Spróbowałem przełożyć kartę SIM do drugiego slotu, po uruchomieniu, na belce ustawień pokazała się niebieska ikonka do połączeń VoWifi, natomiast zaraz po starcie pokazuje się taki komunikat "Zmieniono karte SIM, wymagane uruchomienie ponownie" jak na załączonym screenie (pamiętam pojawił się on też zaraz po aktualizacji do Android 10), po restarcie już niema ikonki o VoLTE nie wspominając. Kolejny restarty S9 nic już nie zmienia.

 

Screenshot_20200130-122642_One UI Home.jpg

 

0 Like