Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

csengőhang változtatás

(Témakör létrehozásának dátuma: 13-10-2019 07:54 AM)
14099 Megtekintések
tsilver300
Pioneer
Beállítások

nem tudok csengőhangot megváltoztatni,

ezt az üzenetet adja ,  

 

Valakinek van vmi ötlete,

 

S612.jpgScreenshot_20191007-134534_Settings.jpg

 

 

0 tetszik
19 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Kérlek meg tudnád adni a készüléked modellszámát? (Beállítások➡A telefon névjegye)

Bármilyen más .mp3 kiterjesztésű hangfájllal is ugyanez a problémát tapasztalod, illetve Médiatárral való kiválasztás esetén is hibaüzenetet kapsz? (Ha jól látom, 3. féltől való alkalmazást használsz erre a célra?)


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
tsilver300
Pioneer
Beállítások

bármilyen számmal ezt csinálja, 

 

SM-G970F

 

Ezt a mediatárat nem igazán értem, Zenére Foobar2000-t használok. 

0 tetszik
catjohnny
Pioneer
Beállítások

Vélhetően a  Foolbar program nem engedi valamiért.  Ennek oka lehet az is,  hogy esetleg az ingyenes verzió nem támogatja a csengőhang beállítása szolgáltatást, csak pl a fizetős verzió. Nem tudom van-e ilyen.  Esetleg valamilyen engedélyt nem adtál meg.  Vagy kismillió oka lehet. Kártyán tárolt zene,  vagy bármi. 

 

Csengőhangot úgy tudsz beállítani,  hogy megnyitod  a fájlkezelőt, megkeresed a beállítani kívánt csengőhangot.  Hosszan  nyomvatartod rajta az ujjad,  mire kijelöli. Alul  kiválasztod,  hogy másolás.  Majd vissza lépkedsz a főkönyvtárba és megkeresed a Ringtones mappát, beilleszted a zenét/ zenéket.  Ezután telefon beállítások,  hangok rezgés, csengőhangok és innen kezdve szerepelni fog a gyári csengőhangjaid között a már korábban bemásolt hangok. 

 

Amit viszont tényleg nem értek és kérlek magyarázd meg nekem,  hogy mivel tud többet a Foolbar2000 a gyári Samsung zenelejátszónál?

A gyári zenelejátszónál én még  soha nem láttam jobbat,  ezért tényleg érdekel a válaszod. Annyi baja van a gyári lejátszónak,  hogy néha b..zirózsaszín színekben pompázik, mert az előadó album fotójából kever színeket.  Ha ezt kivenné belőle a Samsung,  egy világverő zenelejátszó lenne...

Egyébként a gyári zenelejátszónál amit ingyenesen tudsz letölteni  ha nincs előre telepítve a telefonon,  nos ebből simán megy a csengőhang beállítás. 

tsilver300
Pioneer
Beállítások

hát letöröltem a foobart,de nem oldotta meg a problémát. 

 

valszeg azért választottam mert gyárilag a telefonon ska play Zene volt telepítve, én meg a Googe programjait nem szeretem és azt hittem ez a gyári. 

 

Szívesen kipróbálom de melyik nevü kellene nekem pontosan ? S10e-re, 

Keresés után talátam egy csomót: Samsung Music, Music Player for Samsung, , Music Player for samsung Galaxy, stb.

0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Jelenleg ha megpróbálsz csengőhangot kiválasztani, pontosan mi történik?

 

A felsorolt alkalmazások közül a Samsung Music fog kelleni neked.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
catjohnny
Pioneer
Beállítások

Azt nézd, hogy ki a gyártója a programnak. A zene a telefonodon van, memóriakártyán, vagy felhőben? A fájlkezelős másolást megcsináltad?


Screenshot_20191013-122642_Google Play Store.jpg

0 tetszik
tsilver300
Pioneer
Beállítások

Nos, 

 

megpróbáltam a file kezelős módszerrel is u.a. eredmény. mp3-at szeretnék csengőhangnak,  de próbáltam mással is szintén u.a. az eredmény

 

a zenék minden esetben a telefon saját memóriájában vannak. SD foglalalt másik SIM miatt (itt sem tudok változtatni) felhőt nem használok saját NAS van helyette. 

 

Ahogy a másik módszerrel eddig csináltam és a képen látszik. Ringtones mappába felmásoltam ftp-vel a hangokat majd beállítások/...../csengőhangok/SIM1, kiválaszt és ok .....majd kiírja a teló hogy nem állíthaó be csengőhangként. Ez az egész azért érdekes, mert már a telefon vételekor  a fentieket végigjátszva többször is cseréltem a cshangot, most meg vmiért nem megy . 

 

Zenét általában flac vagy wav ritkán mp3

 

0 tetszik
catjohnny
Pioneer
Beállítások

A gyári hangok közül sem tudsz másikat választani? Utólag telepített telefon témát használsz, vagy a gyárit?

0 tetszik
tsilver300
Pioneer
Beállítások

na ez érdekes eddíg fel sem tűnt, de a belső memória/Ringtones mappában nincsenek gyári hangok csak amit én ide másoltam korábban, pedig biztosan nem töröltem semmit. 

(lehet hogy jogosultsági probléma van? FTP alatt próbáltam adni 755 vagy 777 -t a fájloknak de semmi nem változott nem fogadja el, próbáltam letörölni és újat felmásolni nincs változás) 

 

 

Gyári skint használok

0 tetszik