Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Megjavítottam az S10-em

(Témakör létrehozásának dátuma: 01-02-2023 06:31 PM)
396 Megtekintések
VDavid_
Black Belt 
Beállítások
Sziasztok,

Tudom, most mindenki az unpcked-del van elfoglalva. Én ez alatt hosszú órák után sikerrel megjavítottam Galaxy S10 okostelefonom amihez egy törött, de épp alaplapú donort használtam. 

Hamarosan jönnek a 3 generáció összehasonlítása beszámolóim ahol az S10/20/21 fog egymásnak esni. 

image


image


image


19 Válaszok
Dtj122
Legend
Beállítások
Na!
Ez jó hír, ügyes vagy!
Gondolom most android 10-es a telefon
VDavid_
Black Belt 
Beállítások
Hogy találtad ki? 😉 még nem akarom 12-re feldobni megnézem 2019-ben milyen volt használni
Dtj122
Legend
Beállítások
A zárolt képernyőn a két ikon nem fehér hanem színes, meg az óra stílusából.
Meg amikor bekapcsolod a telefont, akkor láttszódik egy android ikon az android felirat mellett, ami ugye android 10 frissítés óta meg van.😉🙂
VDavid_
Black Belt 
Beállítások
Köszönöm az elismerést is. 🙂, ezt is most az s10ről írom, bár már nem cserélném le rá az S20-at
Dtj122
Legend
Beállítások
Legalább van egy tartalék telefon 🙂
De ha már itt tartunk hogy saját kezüleg javítottad meg az S10-ed lenne egy kérdésem.
Édesanyámnak van egy S10e-je és sajnos el kellett cserélnie egy S21 5G-re. De rá térek a lényegre.
A probléma ott van vele hogy az ún. hívó hangszóró nem működik, csak kihangosítással tudott telefonálni.
Én kíváncsiságból el kezdtem vizsgálni a telefont, még pedig úgy hogy elkezdtem úgymond rázni, és hallom hogy a telefon teteje kattog.
Elképzelhető hogy mikor leesett a telefon, akkor véletlen kiugrott egy csatlakozó a helyéről?
Én csatlakozóra tippelek, de inkább tőled megkérdezem, hátha tudsz segíteni! 😉
Előre is köszi! 🙂
0 tetszik
VDavid_
Black Belt 
Beállítások
Persze megpróbálok segíteni, mivel a donor teste még megvan ezért megmutathatom, hogy nézne ki a hangszóró. 20230201_202334_1000000884_1675279450.jpg20230201_202417_1000000885_1675279459.jpg
ChFpeter
Apprentice
Beállítások
Szia, az a kattogás a kamera felől is jöhet(nekem is s10 van)makulátlan,de rázáskor "kattog" nem kizárt hogy más lesz a probléma de kitudja 🙃
Dtj122
Legend
Beállítások
Hmm🤔
Tuti hogy a hangszóró lesz az a ketyegés.
Úgy kezdődött hogy egyre jobban kezdett le halkulni, hiába próbáltunk rajta hangosítani.
0 tetszik
Dtj122
Legend
Beállítások
Akár az is lehet.