Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szkło na aparat na s10e

(Temat utworzony: 05-08-2019 04:36 PM)
2731 Wyświetlenia
Arek30
Navigator
Opcje

Mam pytanie do posiadaczy s10e czy posiadacie na aparacie szkło nałozone i czy przy lampie nie ma zdjęc za mgłą jak to się sprawuje ? I czy jest warto takie szkło kupicScreenshot_20190805-161828_Allegro.jpg

 

0 Like
21 Odpowiedzi
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
Arek30
Navigator
Opcje

Ale jest to warte ? Czy zdjecia sa za mgłą ?

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Arek30, Według mnie jest, to zbędny dodatek. Nigdy nie zdarzyło mi się w żadnym z telefonów zarysować obiektywu, więc nie widzę sensu używania takiego szkła.


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Arek30  Ja osobiście nie używam żadnego szkła do ochrony ani na wyświetlacz ale myślę że nie będzie żadngo problemu ze zdjęciami.

Arek30
Navigator
Opcje

Ok dziekuje

0 Like
Arek30
Navigator
Opcje

Zastanowie sie czy kupic

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Arek30, posiadam szkło ochronne FlexibleGlass Lens z firmy 3mk na obiektyw w telefonie Galaxy S10+. Nie zauważyłem żeby negatywnie wpływało na jakość wykonywanych zdjęć. W zestawie były aż cztery sztuki. Mimo wszystko uważam, że jest to zbędna ochrona. Podobnie jak @kamil40013 jeszcze nigdy nie zarysowałem obiektywu w żadym telefonie. Jeżeli telefon nosisz w etui to nie ma sensu nakładać szkła na obiektyw. Jeżeli jednak nie używasz etui to można się zastanowić.


Bimer535
Journeyman
Opcje

Też nigdy nie używałem  żadnego szkła na aparat ale niestety w moim S10+ musiałem już wymienić szkło bo po prostu pękło mimo tego że od nowości jest w etui Samsunga. Zapewne moja wina bo wydaje mi się że miałem klucze w kieszeni i one uszkodziły szkło aparatu. Fakt faktem nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło A od zawsze mam telefony Samsunga i ten jako pierwszy się uszkodził. Więc warto takie szkło założyć .

Arek30
Navigator
Opcje

Ja dam sobie spokoj z tym szkłem mam ub wiec mi wymienią 

0 Like