Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Galaxy S10e jaki jest naprawdę

(Temat utworzony: 09-03-2019 10:54 PM)
2871 Wyświetlenia
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Samsung Galaxy S10e jaki naprawdę jest i jak się go użytkuje.. zapraszam do dzielenia się wrażeniami, spostrzeżeniami i zdjęciami. 

0 Like
45 Odpowiedzi
Reined
Student
Opcje

Po 2 dniach użytkowania jestem średnio zadowolony. Pierwsze i największe zastrzeżenia mam odnośnie aparatu. Przede wszystkim przedni aparat CAŁKOWICIE nie daje sobie rady przy oświetleniu typu lampa pokojowa w godzinach wieczornych. Ostrość i kolory są całkowicie masakrowane i w porównaniu do starego już Iphona SE nie mają szans. W lepszych warunkach oświetleniowych jest bardzo okej. Kolejny problem to OGROMNE zoomowanie przedniego aparatu w aplikacjach takich jak Snapchat oraz Instagram. W porównaniu do predefiniowanej aplikacji Aparat, popularne społecznościówki zoomują kadr tak, że w mojej ocenie wyklucza to korzystanie z tych aplikacji. Tryb "Instagram" w plikacji Aparat, czyli to słynne colabo SamsungxInstagram działa sprawnie, ale podgląd na przednim aparacie świruje kolory (po zrobieniu zdjęcia jest ok).

Brak diody LED to zbrodnia, wszyscy czekamy na aktualizacje, która wykorzysta otoczenie wycięcia na aparat przedni (zapowiedziana przez jakis support samsunga na zagranicznym forum).

Zostawiając kwestie aparatu, wykonanie jest solidne, płynność bardzo wysoka. Irytuje fakt, że dużo aplikacji nie jest jeszcze kompatybilnych z wycięciem aparatu - trzeba czekać na aktualizacje. Przed zakupem w przedsprzedaży mocno zastanawiałem się co będzie lepsze - iphoneX czy sgs10e. Wybralem Samsunga bo nigdy nie miałem na użytek własny Iphona i mówiąc szczerze - gdybym mógł wymiane załatwić totalnie bez formalności i od ręki to bym to zrobił.

Alicja70
Helping Hand
Opcje

Jak to bywa w nowych sprzętach często deweloperzy nie nadążają z optymalizacją aplikacji i jak wiadomo zawsze wychodzą jakieś niedociągnięcia. W końcu min po to mamy aktualizacje żeby te błędy i niedociągnięcia były naprawione. Ja jeszcze nie zdążyłam sprawdzić swojego na tyle żeby móc stwierdzić jak to się ma do rzeczywistości ...

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Reined tak jak napisała @Alicja70, w przypadku aplikacji firm trzecich, problemy z ich funkcjonowaniem należy zgłaszać do ich twórców.

Co do przedniego aparatu, fakt sprawdzane na S10+, nie stwierdziłem opisywanych problemów. Być może przyczyną jest samo oświetlenie. Nawet profesjonalne aparaty mają problemy w trybie auto z ustawienie balansu bieli i ekspozycji, w przypadku słabego oświetlenia.

Co do braku diody powiadomień, to z pomocą aplikacji Samsung Members można zgłosić swoją sugestię co do zastąpienia jej innym zachowaniem telefonu lub jego wyświetlacza. Im więcej takich zgłoszeń, tym lepiej.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Alicja70
Helping Hand
Opcje

To pierwsze zdjęcia na zewnątrz i wewnątrz.. 20190310_155640.jpg

 

20190310_155653.jpg

 

20190310_155815.jpg

 

20190310_155707.jpg

 

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Reined  napisał(a):

Brak diody LED to zbrodnia, wszyscy czekamy na aktualizacje, która wykorzysta otoczenie wycięcia na aparat przedni (zapowiedziana przez jakis support samsunga na zagranicznym forum).


Świetna informacja! Jeżeli Samsung wprowadzi takie rozwiązanie to na pewno wielu użytkowników będzie zadowolonych. Animacja podświetlenia przedniego aparatu wygląda moim zdaniem lepiej niż migająca dioda LED.


0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Zdjęcie robione przez szybę w tramwaju w trybie automatycznymZdjęcie robione przez szybę w tramwaju w trybie automatycznym

Niech ktoś mi powie, że to kiepskie zdjęcie (robione 10 minut temu), a warunki wcale nie idealne..

PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Alicja70  Zdjęcie ok, zrób jeszcze jak się całkowicie ściemni.


0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Na razie jedno zrobione przed chwilą...Tryb nocny automatycznyTryb nocny automatyczny

 

PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Alicja70  Jak oceniasz zdjęcia zrobione S10e w porównaniu ze swoim poprzednim smartfonem?


0 Like