Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Galaxy S10e jaki jest naprawdę

(Temat utworzony: 09-03-2019 10:54 PM)
2909 Wyświetlenia
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Samsung Galaxy S10e jaki naprawdę jest i jak się go użytkuje.. zapraszam do dzielenia się wrażeniami, spostrzeżeniami i zdjęciami. 

0 Like
45 Odpowiedzi
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Sorry to tak z rozpędu😜

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Alicja70  Ale zdjęcia i tak niezłe jak na tak trudne  warunki oświetleniowe :smiling-face:


Arek30
Navigator
Opcje

Aparat mógł byc troche lepszy bo to nie jest ten poziom co opferuje samsung. Nadal czekam naaktualizacje co to poprawią. A wiadomo kiedy kolejna do aparatu aktualizacja

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

@Arek30 

 

Aparat w Galaxy S10 to jeden z jego wyróżników. Jest naprawdę bardzo dobry.

 

Widzę, że i Ty się do niego przekonujesz. Udostępniane przez Ciebie zdjęcia są coraz lepsze. :smiling-face:

Pamiętaj, jak mawia klasyk: "to nie aparat robi zdjęcia a fotograf". :winking-face:

 

Michal_Wu
Pathfinder
Opcje

Mam pytanie odnośnie do przycisku, gdzie jest czytnik linii papilarnych. 
Wczoraj oglądałem telefon na wystawce ME i zaskoczyło mnie,, że jest on... dosyc luźny, przy delikatnym dotknięciu czuć luz i dźwięk jak przycisk luźno lata w swoim "gnieździe" - to norma czy trafiłem na taki egzemplarz pokazowy?

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Michal_Wu, Z tymi przyciskami jest różnie. Jak jeszcze telefony były wyposażone w fizyczny przycisk home, to też potrafiły wystęować róznice w jego działaniu w postaci luzu, innego dźwięku kliknięcia itd. Najlepiej będzie jak obejrzysz inne egzemplarze i sam ocenisz.

 

@Arek30, Jak wygląda sprawa z działaniem przycisku power na twojej S10e ?