Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Galaxy S10e jaki jest naprawdę

(Temat utworzony: 09-03-2019 10:54 PM)
2906 Wyświetlenia
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Samsung Galaxy S10e jaki naprawdę jest i jak się go użytkuje.. zapraszam do dzielenia się wrażeniami, spostrzeżeniami i zdjęciami. 

0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Jeżeli chodzi o nocny tryb to porównywalne do Note, a dzienne chyba jednak trochę lepsze🤗

Alicja70
Helping Hand
Opcje

No i to jest S10e, a nie S10.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Alicja70  napisał(a):

Jeżeli chodzi o nocny tryb to porównywalne do Note, a dzienne chyba jednak trochę lepsze🤗


Czyli pod względem jakości wykonywania zdjęć zmiana telefonu to była dobra decyzja. Jestem ciekawy jak oceniasz działanie S10e w porównaniu do Note9? Telefon działa porównywalnie czy lepiej? Jak sprawuje się czytnik linii papilarnych w przycisku zasilania?


0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Z pewnością działa płynniej. Lepiej jest również jeśli chodzi o odblokowanie za pomocą twarzy ... powiedziałabym nawet, że jest prefekt. Czytnik linii papilarnych działa idealnie. Nie zdarzyły się żadne przycinki. Sot też całkiem całkiem (screen poniżej). Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona. Co dalej to się okaże.Screenshot_20190311-100538_Settings.jpg

 

Alicja70
Helping Hand
Opcje

Dodam tylko, że telefon jest połączony z zegarkiem na nonstopie i tym bardziej wynik pracy baterii jest bardzo dobry pomimo mniejszego ogniwa baterii w stosunku do Note 9.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Alicja70, dziękuję za informacje. Jeżeli po czasie zauważysz jakieś inne różnice w codziennym użytkowaniu to konieczne daj znać. Najważniejsze, że jesteś zadowolona po zmianie :winking-face:


Alicja70
Helping Hand
Opcje

Oczywiście. Z natury jestem ciekawska i nie lubię jak coś mi nie gra więc z pewnością napiszę.

 

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Ja chciałbym zapytać jak w S10 wygląda kwestia mocnego naciśnięcia przycisku ekranu startowego ? Słyszałem, że przycisk home w S10 nie reaguje już na siłę nacisku. Głównie chciałbym wiedzieć jak wygląda sprawa powrotu do ekranu startowego z aplikacji pełnoekranowej na której nie widać przycisków nawigacji.


0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013  Tak nie reaguje na siłę nacisku.


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PrzemekM, W takim razie jak wygląda powrót do ekranu startowego z aplikacji pełnoekranowej ? Trzeba wysuwać pasek z przyciskami nawigacyjnymi i kliknąć "Home" ?


0 Like