Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Optimalizátor scény

(Téma vytvořeno: 01-05-2019 03:17 PM)
1675 Zobrazení
Kadlec
Student
Možnosti

Zdravím chci se zeptat na Optimalizátor scény ve fotoaparátu, mám v mobilu odinstalované Bixby aktualizace, myslíte že to má vliv ? Kdybych to aktualizoval že to bude fotit lépe?

0 Like
9 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

Myslím, že můžeš být vklidu, nemá to na fotky vůbec vliv. 

0 Like
Kadlec
Student
Možnosti

Takže myslíš že je to věc přímo aplikace foťáku? 

0 Like
havrdak
Pioneer
Možnosti

Pouzivate ho?

Kdyz jsem porovnaval fotky s/bez, tak mi prisly lepsi fotky s vypnutou optimalizaci sceny. 

Po poslesni aktualizaci jeste optimalizace sceny nedostala druhou sanci...ma to stele vypnute...

Co vy?

0 Like
RomanB
Explorer
Možnosti

Na otázku k téme nemám jasnú odpoveď. Ja som pre Bixby nechal v telefóne len to základné minimum aby šlo použiť Bixby tlačítko. Zaujímalo by ale ako sa Bixby aktualizuje ktorá časť presne, framework, service...?

 

Optimalizáciu scény používam tak na cca 10% fotiek a aj to iba zo zvedavosti ako to dopadne. Vo veľmi malom množstve prípadov je fotka lepšia (vždy keď urobím fotku s opt. scény urobím aj bez) plus Samsung je zatiaľ najhorší čo sa týka rozpoznania a (asi aj) množstva scén. Xiaomi a Huawei rozpoznávali objekty v drvivej väčšine prípadov a správne. Moje kočky už boli pes, človek, pak asi stena za ní atď

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Mně se zdá, že po poslední aktualizaci fotí telefon výborně právě bez optimalizace, takže není důvod ji zapínat. Je to risk, někdy třeba pomůže, ale riskovat, že třeba jednou pokazí nějakou důležitou fotku... Oprimalizovat ji dokážu po vytočení v různých editorech jedním kliknutím, ale vratně. Možná bych uvítal možnost zapnutí a vypnutí té optimalizace u již vyfocené fotky, konkurence to třeba umí. 

0 Like
jirkash
Pioneer
Možnosti

Presne tak, spise to fotku zhorsi, trvale vypnuto, k ničemu.



Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note8
Samsung Galaxy Note9
0 Like
RomanB
Explorer
Možnosti

HDR používate? Ja ho nechávam na AUTO. 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Já osobně ano, sice to občas dělá trochu kýčovité fotky, ale zase při protisvětle to funguje super :smiling-face:

fajn-Snek-podpis-B


jirkash
Pioneer
Možnosti

Taky mám HDR na auto. Vcelku pomocník.



Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note8
Samsung Galaxy Note9
0 Like