Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Informace ohledně aktualizací Galaxy S10

(Téma vytvořeno: 02-04-2019 01:13 PM)
3937 Zobrazení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Zdravím ve spolek.

 

Podle zprávy kterou příkldám níže, bychom se mohli dočkat významného updatu, který by posunul řadu S10 o kousek dopředu a dohnal mezery oproti konkurenci. Nechci se na to upínat, a raději na to spoléhat, ale pokud opravdu některé z novinek budou, tak budu jedině rád. Případně sem doplňte další články na které narazíte

 

https://www.svetandroida.cz/aktualizace-vylepsit-samsung-galaxy-s10/


fajn-Snek-podpis-B


591 Odpovědi
Libb
MegaStar
Možnosti

Já těmto článkům nevěřím. Jediné, čemu bych rád věřil, že čeká. Protože já mám pořád to, co přišlo hned po vybalení z krabice. Vždycky jsem se Samsungu zastával, když na něho lidi nadávali ohledně rychlosti aktualizací, ale u novinky bych opravné balíčky rychleji, zvláště když jsou tu reálné problémy (kvalita fotek, zapínání v kapse, VoLTE, battery drain, napůl nefunkční čtečka...)



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Naprosto souhlasim, u S9+ byly taky problémy ale do týdne vyšel update. Tady to vypada, že to co jsme vybalili z krabičky je finální a vyladěný produkt.. Nelíbí se mi tenhle trend, že doplacis na to, že zboží kupuješ hned a za plnou cenu...  


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
havrdak
Pioneer
Možnosti

Ja stale nejak nechapu, proc nemame stejny FW treba jako Nemecko. Co je u nas jinak? V cem se ty FW lisi? O nicem nevim... Strhali bysme jim servery?

U S9 to bylo myslim tak, ze Nemecko dostalo A9, pak jeste minimalne jednu aktualizaci a my jsme meli stale jeste A8.

Ne ze bych potreboval aktualizace hned, ale nekdy jsou potreba, tak proc zbytecne cekat...

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Další zmínka o stejném updatu: https://smartmania.cz/galaxy-s10-rychle-nabijeni/


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Tak to bude hodně povedená aktualizace :smiling-face: Hlavně ta nutnost obstarat si rychlejší nabíčku, která je u levnějších Samsungů už v balení...

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Libb  @havrdak @jv18  Stahujte update :winking-face:Screenshot_20190402-121647_Software update.jpg

 


fajn-Snek-podpis-B


Libb
MegaStar
Možnosti

@jv18 Jsem v Praze na Chodově a tady ji nemají 😞



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Jo a zdá se, že foťák reaguje o hodně rychleji a i fotky vypadají lépe



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
0 Like