Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Ako vyriešiť zahrievanie pri fotení.

(Téma vytvořeno: 25-01-2024 06:31 PM)
187 Zobrazení
123456mz
Helping Hand
Možnosti
Zdravím... prisiel som na to, prečo animácie pri videu a podobne sú zasekane. Telefon Galaxy s21 po update na android 14 sa strašne zahreje pri nachvilku spustenom fotoaparáte a percenta baterie letia rychlo dole. V camera assistant som si vypol nejake zbytočne funkcie aby zbytočne nespomalovali chod videa ale stale to nepomáha. Na začiatku ide všetko podla predstav ale asi po minute už prestane vsetko chodit hladko a zacne sa zahrievat. Ma niekto nejaké take skusenosti poprípade nedalo by sa to nejak vyriešiť? Za rady ďakujem 
0 Like
16 Odpovědi
danisp1704
Maestro
Možnosti
Zdravim Vas,skusil by som možno vyskúsať uspať aplikaciu cameru assistent ,ci to spôsobuje ona,a prehodil by som výkon procesora v optimalizacii starostlivosti o zariadenie na menej výkonnostný profil-mala by sa zlepšiť efektivita chladenia ,a tym padom by nemalo spósobovať prehrievanie baterie problémy so sekanim pri natácaní videa,atd.😉🖐
123456mz
Helping Hand
Možnosti
Ďakujem vyskúšam
0 Like
danisp1704
Maestro
Možnosti
😉🖐
0 Like
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti
Dobrý deň.
No, je to trochu nešťastné, ale moc takto na diaľku nevieme pomôcť.

Klasická rada znie :
1) Vymazať medzipamäť aplikácie Fotoaparát
2) Vymazať dáta aplikácie Fotoaparát
3) Wipe Cache Partition
4) Factory reset
0 Like
123456mz
Helping Hand
Možnosti
Robí to po update na ui 6
0 Like
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti
Stále platí vyššie uvedené.
Ak po veľkej aktualizácii nie je niečo v poriadku, tak sa odporúča spraviť vyššie uvedené v postupnosti podľa bodov.

V prípade, že nepomôže, treba chybu nahlásiť cez aplikáciu Members
0 Like
123456mz
Helping Hand
Možnosti
Zahrievanie stále pretrváva aj po všetkých úkonoch. Nerozumiem tomu na One Ui 5.1 to v živote nerobilo. To extremne zahrievanie sposobuje sekanie videa a vysoku zataz na bateriu
0 Like
123456mz
Helping Hand
Možnosti
Bude nejaké vylepšenie v one ui 6.1 co sa týka optimalizovanua ak náhodou viete?
0 Like
danisp1704
Maestro
Možnosti
Zdravim Vas, možno skusit este ten factory reset.Ak by pretrvaval problem s prehrievanim -skontroloval by som bateriu cez diagnostiku,či nieje problém v nej.
0 Like