Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[Galaxy S10e | S10 | S10+] One UI 2 Beta i Android 10 już wkrótce!

(Temat utworzony: 07-11-2019 07:29 AM)
354 Wyświetlenia
MonikaGS
Helping Hand
Opcje

Witajcie!

 

Nadszedł w końcu czas testów beta najnowszego interfejsu Samsunga Galaxy i systemu operacyjnego Android 10!

 

Dzięki Waszej opinii możemy sprawić, że nasze oprogramowanie będzie jeszcze lepsze. Możecie zainstalować wersję Beta Programu One UI, przetestować szczegółowo (mamy nadzieję, że z przyjemnością :smiling-face:) najnowsze oprogramowanie oraz wyrazić swoją opinię o jego wydajności, stabilności i funkcjonalności.

 

Prosimy jednak pamiętać, że wersja Beta jest przeznaczona dla doświadczonych użytkowników. Nie jest to oficjalne oprogramowanie, dlatego też może powodować występowanie błędów. Ponadto nie wszystkie funkcje mogą być w niej dostępne.

 

Jeżeli jesteś użytkownikiem Samsunga Galaxy S10e, S10 lub S10+ (urządzenie niebrandowane), możesz przystąpić do programu. Rejestracja dostępna jest w aplikacji Samsung Members.

 

Przed uruchomieniem One UI Beta wykonaj kopię zapasową Twoich danych przy użyciu aplikacji Smart Swich w wersji dostępnej na komputery. Dodatkowo zaktualizuj wszystkie aplikacje korzystając z Google Play Store lub Galaxy Apps.

 

Galaxy_S10_Series_Beta_Promotion_Teaser_POL_191007.jpg

 

Jeżeli będziesz chciał przystąpić z Programu Beta, możesz to zrobić przez aplikację Samsung Members. Następnie zainstaluj ponownie oficjalne oprogramowanie i ściągnij swoją kopię zapasową przez Smart Switch.

 

Oczekujemy z niecierpliwością na Wasze opinie i życzymy dobrej zabawy!

 

1 097 Odpowiedzi
misiek685250
Pathfinder
Opcje

Mam niecodzienny problem. Po odblokowaniu ekranu ikona wifi i sieci komórkowej nie reagują na włączenie (musiałem wejść w ustawienia żeby włączyć Wi-Fi). Pierwszy raz mam coś takiego, więc świeży błąd. Zgłosiłbym to, ale nie wiem jak to opisać xDScreenshot_20191107-015807_One UI Home.jpg

 

0 Like
misiek685250
Pathfinder
Opcje

Pomógł restart telefonu xD

Dziwna sprawa 

0 Like
sardroid
Troubleshooter
Opcje

Leci kolejna beta dla S10+Screenshot_20191107-072647_Software update.jpg

 

krampik1982
Voyager
Opcje

Niespodzianka....Niespodzianka....

 

Krzychu2819
First Poster
Opcje

Aktualizacja na S10 też poszła, natomiast problemvz dostosowaniemvrozmiaru klawiatury pozostał

0 Like
sardroid
Troubleshooter
Opcje

Nie wspominają, że ogarnęli też Twittera. Póki co działa jak należy.

0 Like
tomek199415
Pathfinder
Opcje

Jak.mogę soe pozbyc tych 4 ikon na.gorze ? Pojawiły sie po.aktualizacji Screenshot_20191107-085936_One UI Home.jpg

 

Krzysp1
Pathfinder
Opcje

Tak jak miała aktualizacja się pojawić,tak się pojawiła .Teraz czas zobaczyć czy została poprawiona jak należy ?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Lista poprawek w najnowszej aktualizacji o numerze G97*FXXU3ZSK3 jest imponująca. Poniżej wklejam pełną listę zmian.

 

Screenshot_20191107-072829_Software update.jpgScreenshot_20191107-072840_Software update.jpg

 

Oprócz powyższych poprawek wprowadzono również nowszą wersję czytnika linii papilarnych (5.0.0.2) oraz dodano nową opcję do sprawdzania wersji biometrii.

 

Screenshot_20191107-091011_Settings.jpgScreenshot_20191107-091017_TADownloader.jpg

 

Jeżeli zauważyliście inne zmiany lub poprawki to koniecznie dajcie znać.


Bronek1990
Pioneer
Opcje
Zmieniły się animacje:
-animacja po wejsciu w aplikację i przyciągnięcia palcem od dołu jest teraz taka jak po zrobieniu wstecz po bocznej krawędzi.
Dla mnie zmiana na minus bo była taka fajna animacja jakby wskakiwania minimalizujacego się okienka w aplikację a teraz jest taka zwykła.
0 Like