Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

EdgeLighting+ - nahrada notifikacni LED

(Téma vytvořeno: 26-04-2019 01:14 PM)
3600 Zobrazení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Tak se zdá, že Samsung přece jen zapracoval na SW řešení pro nahrazení LED diody. Dnes vyšla aktualizace aplikace EdgeLighting+, ktera je součástí Samsunh Good Lock, která neni v ČR ofiko dostupná.. Apku muzete stáhnout a otestovat na sammobile :winking-face: Aktuálně testuji

 

https://www.sammobile.com/2019/04/15/good-lock-galaxy-s10-notification-led-alternative


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
24 Odpovědi
havrdak
Pioneer
Možnosti
Me to moc nefunguje. U WhatsApp musim mit prioritni oznameni, aby se to zobrazilo a to nechci, protoze se pak zobrazi i text zpravy na displeji...
Pri hovorech to take nevidim. Uz jsem nezkoumal, proc... pouzivam nativni aplikaci telefon...
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Tak u mě to nefunguje vůbec, při zapnutém dispaly obcas, při zhasnutém vůbec... škoda...


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
matoneo
Explorer
Možnosti

U mě to samé. Osvětlení okraje mám pořád zapnuto, ale ještě jsem ho neviděl ani jednou. Navíc pokud ten efekt trvá jenom chvíli a už se neopakuje, je to spíš na parádu, než aby to mělo nějaký smysl.

0 Like
Syky007
Helping Hand
Možnosti

Mě to osvětlení okraje i s těma novýma fičurana včetně osvětlení okolo kamery funguje normálně při rozsvíceném i vyplém zamknutém  displeji. Bohužel i když nastavím maximální délku efektu  tak je to vždy na pár vteřin po obdržení notifikace. 😀

Samsung Galaxy - S3> S4> S6> S7> S9> S10>S20+>S22+
0 Like
RomanB
Explorer
Možnosti

Zdravím,

 

prosím vás Edge lightning fungujú pri vypnutom displeji iba s "stock" aplikáciamy? Napr. s Telegramom nie a nie ich rozchodiť pri vypnutom dipl.  😞

0 Like
Streki
Pathfinder
Možnosti

Take me to nefunguje, pouzil jsem jako nahradu Holey Light a je to super. Snad to Samsung brzo opravi a mozna pouzije jako inspiraci.

0 Like
Streki
Pathfinder
Možnosti

Tak Samsung má podobnou app Good Lock, ale je pro nás region nedostupná. Instalace apk nefunguje. Je tam prostě arealock možná přes VPN, ale to je trošku na nic. 

0 Like
5ta1da
Voyager
Možnosti

EdgeLighting NENÍ náhrada notifikační LED. Nikdy ani nebylo zamýšleno jako náhrada LED.

0 Like
matoneo
Explorer
Možnosti

Jednotlivé aplikace z Good Lock se dají stáhnout třeba z apkmirror. Alternativou ke Good Lock je NiceLock.

Edge Lightning+ je ale celkem o ničem.

0 Like