Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

EdgeLighting+ - nahrada notifikacni LED

(Téma vytvořeno: 15-04-2019 04:31 PM)
4899 Zobrazení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Tak se zdá, že Samsung přece jen zapracoval na SW řešení pro nahrazení LED diody. Dnes vyšla aktualizace aplikace EdgeLighting+, ktera je součástí Samsunh Good Lock, která neni v ČR ofiko dostupná.. Apku muzete stáhnout a otestovat na sammobile :winking-face: Aktuálně testuji

 

https://www.sammobile.com/2019/04/15/good-lock-galaxy-s10-notification-led-alternative


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Frojik
Student
Možnosti
Ahoj. Musíš tak nastavit, že chceš Reminder, pak to funguje
0 Like
Frojik
Student
Možnosti

S10+ POTVRZENÍ plně funkční. Ficury kolem notchE běhají, pri zvoleném stable efektu a three colors jde notifikace krásně vidět.  Spotřeba baterie cca 6.5 % mi píše foun. 

0 Like
AndreasMacc
First Poster
Možnosti

Zdravim ...

Jsem majitelem Galaxy S10e

Osvetleni okraju je dobry napad ale kdyz mam zaply display tak to normalne funguje ale kdyz mam zamceny display tak okraje nesviti kdyz prijde jakekoliv oznameni.. V nastaveni mam vse zaple ze maji vzdy svitit.
Uvital bych kdyz mi prijde jakekoliv oznameni aby se display rozsvitil nebo alespon ty okraje ale to nefunguje.. co s tim? Ma nekdo zkusenosti?? 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Bohužel to prostě nefunguje,.Samsung to jakoby rozpracoval, ale pak se na to vy... Alternativou která funguje je údajně aplikace AOD notify. Sám jsem ji nezkoušel takže nemůžu posoudit..


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
AndreasMacc
First Poster
Možnosti

Mě jde taky o to, že když mi přijde jakékoliv oznámení ať whatsapp, instagram nebo SMS.

Když mám zamknuty display a telefon leží na stole tak se ani nerozsviti display... 

V nastavení jsem se hrabal dlouho ale nikde jsem to nenašel 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Tohle bohužel v nastavení ani nenajdeš, myslím, že to bylo u S7 naposledy, pak to odebrali. Jediný způsob notifikaci je AOD, ale to ti svítí pořád. Co jsme četl, tak ta aplikace AODnotify rosvití AOD jen pokud máš zmeškanpu notifikaci + dělá ten efekt kolem přední kamery.. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Frojik
Student
Možnosti

S appkou Always on Edge je to v pohodě. 

Whatsapp nezobrazuje náhled, vše se dá nastavit, min. appky, z nichž chcete přijímat upozornění na zmeškaný události  běhá potom kolem přední kamerky dle individuálních nastavení kruh  

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Já si pořídíl Galaxy Watch takže už to neřeším, ale určitě to může některým pomoci.


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Po včerejší aktualizaci mi začala fungovat notifikace kolem kamery i pro Whatsup, pro který to předtím nefungovalo. Ovšem efekt se neopakuje, je jen jednorázový. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Deathman666
Voyager
Možnosti
Takze stale k nicemu a aodnotify je porad jedina schudna moznost..
0 Like