Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

AOD Notify, nefunguje - proč?

(Téma vytvořeno: 18-09-2019 08:20 AM)
1598 Zobrazení
Libb
MegaStar
Možnosti

Zkoušel jsem často doporučovanou aplikaci AOD Notify, ale nedaří se mně ji rozchodit. Instaluju, povolím práva, nanstaluju manažer, AOD mám zapnuté. Všechny aplikace mám povolené, ale přesto to nic neukazuje, ani v apliakci v místě, kde bych čekal náhled.

Používám ještě Energy ring, který ukazuje stav baterie, ten funguje, ale během testování jsem ho vypnul. Osvětlení okraje v systému jsem zkoušel zapnuté i vypnuté.

 

P.S. Všimli jste si, že aplikaci dáváte do budoucna právo instalovat aplikace, jaké se jí zachce, a že po jejím odinstalování ten AOD Manažer zůstává v telefonu? Nebýt to od autora bxActions, ani bych to nezkoušel 😕






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
2 Odpovědi
Deathman666
Voyager
Možnosti
Me funguje zcela spolehlive uz radu mesicu(neplacena verze) . Mam Always on na klepnutim zobrazit. Osvetleni okraje mam zapnute. Zkusil bych mozna reinstal, jinak netusim cim by mohlo byt..
RomanBRS
Voyager
Možnosti

AOD Notify používam od vydania a zatiaľ bez problémov. Nerozumiem ale čo myslíš tým "ale přesto to nic neukazuje, ani v apliakci v místě, kde bych čekal náhled"

 

Ja aodNotify používam len pre, rozsvietiť AOD pri novej notifikácii, vždy takto:

a. Nastaviť v systéme AOD > Tap to show

b. Nastaviť v aodNotify / Settings > Tap to show

c. Nastaviť v aodNotify / Notification > Screen on

d. ... a vybrať aplikácie pre ktoré to bude platiť (+ enable all required permissions)

 

Tiež tu je ale možnosť že si to už vyriešil :smiling-face:


Samsung Galaxy S20+
G985FXXU1ATCT