Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Bemutatkozik a Galaxy S10! Kérdezd a termékmenedzsert!

(Témakör létrehozásának dátuma: 06-03-2019 08:27 PM)
1159 Megtekintések
AdamM
Voyager
Beállítások

Hogy tetszik az új csúcsmobilunk? Minket érdekel a véleményed!

Ha szeretnéd másokkal is megosztani, hogy mit gondolsz az új Galaxy-ról, itt lehetőséged van rá.
Mi több, ha további exkluzív információkat szeretnél megtudni a készülékről, 2019. február 20. és 2019. március 8. között a Samsung Magyarország mobil termékmenedzserei válaszolnak az itt érkező kérdésekre.

Csatlakozz Te is a beszélgetéshez!

EvelinCz
Hotshot
Beállítások
Szia Zoli!
A részvételi szabályzat és feltételek szerint jogi személyiséggel rendelkező tarsaság igènybe veheti a promóciót. 1 termékhez 1 kedvezmény, illetve egy résztvevő maximum 5 kedvezményt igényelhet.
EvelinCz
Hotshot
Beállítások
Szia Boldizsár!
A megjelenésről és a termék áráról érdemes a jövőhèten érdeklődnöd egy Samsung Experience Storeban vagy a Samsung oldalán.
Ami biztos, hogy megéri várni rá még pár napot és remekül fog működni a Note 8 készülékeddel. :smiling-face:
A Smart Things alkalmazással kapcsold majd össze, így elő fog hozni egy felugró ablakot ami segít majd, hogy pillanatok alatt használni tudd.
0 tetszik
zsenedli
Journeyman
Beállítások

Nagyon vártam az S10 megjelenését. A külföldi és magyar tesztek által közölt tesztfotók kiábrándítóak. A szoftveres zajcsökkentés maxra tolva, vízfestményszerűek a nappali fotók is.  Az éjszakai fotók is pocsékok. A lencsék képszéli rajzolata jócskán elmarad a korábbi évektől. A mostani S7-em részletgazdagabb képeket készít, képminőségben visszalépés. Várható a hardveres (optika) és szoftveres (zajszűrés) revízió? A Samsung mérnökei miért félnek a minimális luminancia zajtól és tekerik maxra a zajszűrést? Vagy ezen a árszinten már csak ez a max minőség? 

0 tetszik
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szia Imre!
Először is gratulálok az új S10+ készülékedhez, imádni fogod! :smiling-face:
Utána olvastam az Edigital weboldalán, a várható érkezést Március 8-ra írják, de lehetséges pár nap késés a jövőhét elejére. Amint megérkezik a készüléked lépj be a Samsung Members alkalmazásba, ahol meg tudod igényelni a Galaxy Buds fülhallgatót. Március 31. 23:59-ig tart a promóció, így biztos vagyok benne, hogy nem maradsz le a fülhallgatóról. A Samsung oldalán vagy itt a communityn belül is megtalálhatod a hivatalos tájékoztatót a lépésekről.
Remélem minél hamarabb a kezedben tarthatod az új készüléked és élvezheted az S10 új világát.

0 tetszik
AkosR
Samsung Product Manager
Beállítások
Szia,

A készülék a kijelzővédőfólia alatt továbbra is rendelkezik természetesen olefób bevonattal.

A műanyag kijelzővédő fóliák kevésbbé érzékenyek az ujjlenyomatokra mint a készülék üveg kijelzője.

Az kijelzővédőfólia gyárban való telepítésévell tudjuk biztosítani hogy az a legkevésbbé intruzív módon, lehető legtökéletesebben legyen telepítve ahogy a készülék elhagyja a gyártósort.

Ha az S10-et választod nem lesz gondod az ujjlenyomatokkal :smiling-face:
0 tetszik
AkosR
Samsung Product Manager
Beállítások
Szia!

A telefon képes a vezeték nélküli töltésre abban az esetben is, ha a LED View Coverrel van használva. Az új LED Cover hátlapi tok esetében csak akkor nem működik a vezeték nélküli töltés, ha a hátlapi LED funkciók be vannak kapcsolva.

Az S7 után garantálom hogy imádni fogod az új S10-et :smiling-face:

Üdv a klubban:
#clubS10
Tomek04
Apprentice
Beállítások

Lenne még 2 kérdésem az új készülékekkel kapcsolatban?


1. Kikapcsolt állapotban, működik-e az ébresztés funkció?

 

2. Ha jól tudom az S10 kikapcsolt kijelzővel ujjlenyomat érzékelésre felold.

Van-e olyan funkció az S10 és S10e-ben, hogy kikapcsolt kijelzővel, pl koppintással vagy valamilyen képernyőérintéssel bekapcsolja a kijelzőt? Nem feloldás. Gondolok olyan esetre, hogy csak az érdekel van-e értesítés, nem fogadott hívás, vagy csak a pontos idő érdekel, de feloldani nem akarom a telefont, és az "always on display" funkció nincs bekapcsolva, tehát a teljesen kikapcsolt állapotú a kijelző.

Tomek

ferenczib
First Poster
Beállítások

A Telenor nem vesz fel előrendelést a prizma kék változatra s10+ keszülékre. A honlap szerint cssk náluk kapható ez a szín. Ez miért lehet igy?

0 tetszik
EvelinCz
Hotshot
Beállítások
Szia Tomek!
Köszi a kérdést! :smiling-face:
Az ébresztés funkció nem működik kikapcsolt állapotban, de a Bixby Routines segít majd neked minden fölösleges emergiafelhasználást és hívást optimalizál neked. Nem lesz szükséges kikapcsolnod a készüléked.
A kijelzőt viszont fel tudod ébreszteni dupla kattintással. Ezt a beállítások speciális funkciók menüpontjában találod, azon belül kéz- és egyéb mozdulatokatnál. Ott pedig csúszkával bekapcsolod "az érintse meg 2x az ébresztéshez" pontot.
0 tetszik
Hecty
Student
Beállítások

Még egy kérdés.

Telekomnál személyesen igényeltem meg az S10-et, azóta hívtak, hogy péntektől átvehető (szombat délután tudok érte menni). Viszont azt az infót kaptam, hogy erre nem vonatkozik az előrendeléses ajándék Galaxy Buds, az a neten keresztüli rendelésekhez jár csak.

Ez tényleg így van, el van különítve, nem az számít, hogy mikor kértem, hanem a hol/hogyan is?

0 tetszik