Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Bemutatkozik a Galaxy S10! Kérdezd a termékmenedzsert!

(Témakör létrehozásának dátuma: 02-03-2019 09:24 PM)
1059 Megtekintések
AdamM
Voyager
Beállítások

Hogy tetszik az új csúcsmobilunk? Minket érdekel a véleményed!

Ha szeretnéd másokkal is megosztani, hogy mit gondolsz az új Galaxy-ról, itt lehetőséged van rá.
Mi több, ha további exkluzív információkat szeretnél megtudni a készülékről, 2019. február 20. és 2019. március 8. között a Samsung Magyarország mobil termékmenedzserei válaszolnak az itt érkező kérdésekre.

Csatlakozz Te is a beszélgetéshez!

61 Válaszok
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szia Botond!

 

A Bixby Routines a készüléked mesterséges intelligenciáját használja az előnyben részesített funkciók és felhasználási szokásaid megismeréséhez. Ezáltal képes automatikusan beállítani egyes rutinokat: beállíthatja a beállításokat, vezérelheti az alkalmazásokat, optimalizálhatja az akkumlátor működését, és stb. A rutinokat manuálisan is beállíthatod, saját igényeid szerint.

 

Például létre tudsz hozni egy "jó éjszakát" rutint, hogy egy bizonyos időintervallumban a ne zavarj üzemmód bekapcsoljon, az akkumlátor átváltson energiatakarékos üzemmódba, a zárolási képernyőn megjelenő parancsikonok megváltozzanak. Ahogy te is említetted vezetés közben is használhatod ezt a funkciót, mint például: amint a készüléked kapcsolódik az autódhoz, átválthatsz egy otthoni rutinból egy vezetés rutinba. Ahol elindul a Samsung Music a Dolby Atmossal, a képernyő automatikus forgatása bekapcsol, a hang alapú ébresztés aktiválódik stb.
Összegezve bárhol vagy, bármely napszakban a Bixby Ruotins segít megkönnyíteni a mindennapjaid, akár az automatikusan beállított rutinokat használnád, akár  az általad létrehozottakat.

 

0 tetszik
AkosR
Samsung Product Manager
Beállítások

Szia Máté,

Természetesen lesz elegendő, akár az utolsó napon előrendelt S10 vagy S10+ készülékekhez is :winking-face:

Az ottlétének oka csupán, hogy mindenre készülve szükségszerű a feltüntetése.

Gratulálok az új S10-edhez!

0 tetszik
AkosR
Samsung Product Manager
Beállítások
Szia Tomek,

Köszi a kérdést.

Ez az egyik forradalmi, de alig észrevehtő újítás az új S10-ekben.
A közelség- és fény érzékelők egy "sensor array" nevű modulban kapnak helyett, ez az S10-eknél a kijelző alatt kapott helyet. Az AMOLED kijelzők egy egyedi tulajdonsága, hogy mivel nem igényelnek külön háttérvilágítást, így részben áttetszőek (mint egy sárgás fátyolüveg), ez lehetővé teszi hogy a szenzorokat a kijelző alatt helyezzük el.

Mikor a szenzorok mérést végeznek egy tört pillanatra a szenzort kitakaró pixelek kikapcsolnak, ezzel lehetővé téve a mintavételezést.

Mind az S10e, S10 és S10+ azonos szenzor modulokkal rendelkeznek, ezek pedig hála az új kijelző alá épített technológiáknak ugyanolyan megbízhatósággal működnek mint bármely korábbi tradicionális felépítésű készülékünkben.

Fun fact: ha nagyon szemfüles vagy észreveheted mikor hívás közben a szenzort kitakaró néhány pixel kikapcsol hogy a közelségérzékelő mintavételezést végezhessen :winking-face:

S10-eink minden téren felülmúlják korábbi flagship modelljeinket, garantálom hogy bármelyik modellünket is válaszd tökéletesen elégedett leszel :winking-face:
AkosR
Samsung Product Manager
Beállítások

Szia Ádám,

Mindkét processzor azonos teljesítményt nyújt, itthon valóban az Exynos processzoros modelleket hozzuk, hasonlóan a többi európai országhoz is.

A különböző processzorok megléte egyszerűen a SoC gyártás limitációjából adódik, az egész világra eladott S10 készülékekhez nem lehetséges kizárólag a Samsung vagy a Qualcomm típusokból előállítani a teljes mennyiséget.

Nincsen ezen döntés mögött semmilyen "piaci bias" egyszerű gyártás optimalizálás az oka :winking-face:

Tekintve hogy a Samsung piacvezető a processzor és memória modul gyártás terén, biztosra veheted hogy az európában vásárolt készülék teljesítményére nem lesz panaszod.
Ha pedig rajongsz a csúcs teljesítményért, az 1TB-os 12GB-os RAM-al érkező S10+ a te készüléked :winking-face:

0 tetszik
nkr
First Poster
Beállítások

Az lenne a kérdésem, hogy miért kellett olyan értelmetlenül magasra rakni a bekapcsoló gombot? Az s10e kis méreténél még értem, de a többi modellnél nem. Nekem most s9+om van, de hiába régebbi, sokkal jobban tetszik. Amit hiányoltam belőle az talán egy infra a tetejére, de attól eltekintve imádom. Jaj, meg mostanában, ha rányomok egy appra 1-2 másodperc után kezdi elindítani, de ez ritka.

0 tetszik
nagyimre1980
Apprentice
Beállítások
Szia!

Edigital-nál rendeltem S10+ 512GB kerámia fekete modellt.

Érkezik ilyen modell? Félek, hogy lemaradok a füllhallgatóról. Edigitaltól választ nem kaptam.

Köszönettel: Nagy Imre
0 tetszik
Hecty
Student
Beállítások

Sziasztok!

LED View Covert néztem ki az S10 telóhoz, de azt írjátok, hogy a vezeték nélküli töltéshez mindig le kell venni. Ezt nem lehetett volna megoldani?

Egy S7-ről váltok, aminél S View Covert használtam és annak semmi gondja nem volt ezzel, simán tudtam tölteni a telót a tokban is... 😞

0 tetszik
ferenczib
First Poster
Beállítások

Helló! Azt szeretném kérdezni, hogy mivel az új Galaxy S10 készülékek gyárilag keményfóliával érkeznek, a fólia alatt a kijelző üvege rendelkezik-e az oleofób bevonattal? Vagy a fólia rendelkezik ezzel, vagy esetleg mindkettő?

0 tetszik
vboldizsar2
First Poster
Beállítások

Sziasztok!

Várhatóan mikor lehet majd a Galaxy Buds-ot megrendelni, mennyibe fog kerülni és tudom-e használni a Note8-ammal?

0 tetszik
kerizoli
Journeyman
Beállítások

Szia!

 

Céges vásárlás esetén nem élhetek az akcióval?

 

Köszönöm a választ.

 

Zoli

0 tetszik