Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Klávesnice Samsung Neural Beta

(Téma vytvořeno: 02-12-2018 12:21 PM)
559 Zobrazení
Libb
MegaStar
Možnosti

Když zapnu klávesnici Samsung Neural Beta a vytáhnu S Pen, zobrazí se mně režim rozpoznávání textu. To je naprosto super, jenže včera jsem si dělal průběžně poznámky při domlouvání jedné akce a telefon se občas stihl uspat. No a po probuzení už nebyl zobrazel režim rozpoznání textu, ale normální klávesnice. Jde to nějak manuálně přepnout do toho režimu psaní perem?

 

Screenshot_20181128-132934_Google+.jpg   Screenshot_20181128-132950_Google+.jpg



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Podívej se na tohle, určitě to tam mít budeš  :smiling-face:Screenshot_20181202-114425_Settings.jpg

 

Screenshot_20181202-114416_Settings.jpg

 

0 Like
bonicek1
Pioneer
Možnosti

Moc děkuju za odpověd,ale nic takového tam nemám,nechápu to jak to je možné,mám Note 9,ale pokud si najdu to nastaveni jak jsi mě poslal ty obrázky,tak to tam prostě v navigačním panelu  nemám.

0 Like
bonicek1
Pioneer
Možnosti

Ten druhý obrázek vubec v nastavení nemám.

 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

a můžeš sem vložit snímek obrazovky z Nastavení - Zobrazení  - Navigační  panel ?

0 Like
bonicek1
Pioneer
Možnosti

To bude ještě trochu problém to sem vložit,teprve se s tím učím,prosím o postup,děkuju

 

0 Like
bonicek1
Pioneer
Možnosti

Nemám tam použít aktuální motiv

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

A máš stažený nějaký jiný motiv, než defaultní,  třeba  právě tmavý? 

0 Like
bonicek1
Pioneer
Možnosti

Jinak ten navigační panel mám nastavený jako ty,jediné co tam nemám je použít aktuální motiv,a  mám celou bílou obrazovku,prostě tam nedám černou.

0 Like
bonicek1
Pioneer
Možnosti

Pozadí mám originám Samsung,ale mám stažené jiné ikony ze Samsung Themes,že by to bylo tím,jaké ikony by měli být stažené aby byli originál na SAMSUNG NOTE9,DĚKUJU

 

0 Like
bonicek1
Pioneer
Možnosti

Pozadí mám originám Samsung,ale mám stažené jiné ikony ze Samsung Themes,že by to bylo tím,jaké ikony by měli být stažené aby byli originál na SAMSUNG NOTE9,DĚKUJU

0 Like