Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Nahodny restart a pokles % baterky

(Téma vytvořeno: 18-01-2024 11:52 AM)
177 Zobrazení
SMAdam
Pioneer
Možnosti
Dobry den. Predchvilou sa mi restartoval note 10+ kupeny v 2020 z nicoho nic. A baterka klesla o 30%. Teraz jak som otvoril samsung members mi ukazalo automaticke hlasenie chýb, a ze posielaju sa udaje na diagnostiku. Vdaka comu sa restartoval? Vedel by niekto poradit?
0 Like

3 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pokiaľ ide o samotný reštart, tak ten môže byť zapríčinený nejakou bugnutou aplikáciou. Skúste si v nastaveniach, starostlivosť o zariadenie pozrieť či sa Vám nepodarí identifikovať nejakú appku, ktorá nadmerne spotrebováva energiu. Môžte skúsiť aj premazať vyrovnávaciu pamäť a dáta predmetnej aplikácie soc. siete, ktorú ste používali.
Pokiaľ ide o náhly pokles úrovne nabitia batérie, tak tam môže ísť o spomenutý problém s nejakou appkou, ale aj o problém s batériou (najmä ak bol pokles skokový bez externých faktorov ako napr. chlad), čo by pri takom veku zariadenia tiež bolo možné.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

Řešení
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pokiaľ máte vypnutú automatickú optimalizáciu a telefón sa samovoľne reštartuje, tak takéto správanie nie je v poriadku. Rozhodne nie je v poriadku ani to ak batéria klesne zrazu o 30%. Ak sa Vám nepodarí vinníka identifikovať, či už cez sledovanie spotreby batérie alebo cez diagnostiku telefónu v appke Members a situácia sa bude naďalej opakovať, tak by som odporúčal diagnostiku cestou servisu. Kľudne môže ísť o batériu zrelú na výmenu nakoľko zariadenie je vyše 3 rokov v prevádzke a predtým ešte ležalo niekde v sklade.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

Řešení
danisp1704
Maestro
Možnosti
Pekný deň,problem mohol nastať dakou aplikaciou,ale kludne aj bateriou.Skontrolujte si cez diagnostiku v Starostlivosti o zariadenie-komplet cely mobil-či je oki.Ak áno nasledne skontrklujte v tejto Starostlivosti-aplikacie,ako pisal Tomi,či nespotdebuvava vela percent baterie-tej vymazte vyrovnavaciu pamäť.Ak by ten restart dalej pokracoval-prepnite zariadenie do safe modu-ostanú aplikacie od vyroby(bez stiahnutych aplikácii) a tak zistite ,či to robí dáka Vami stiahnutá appka.😉🖐

Zobrazit řešení v původním příspěvku

0 Like
17 Odpovědi
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pekný deň,
úroveň nabitia batérie takto klesla náhle teda ako keby len samotným reštartom? S batériou ste doteral nemali problém? Napr., že sa rýchlo vybíja pri 30% a menej?
Nebol telefón schladený v mrazivom počasí a v tom čase alebo bezprostredne po zaťažený náročnou úlohou?
0 Like
SMAdam
Pioneer
Možnosti
Niee vobec. Bol v klude. Sice som pozeral na socialne siete asi par minut a bum restart 😕
0 Like
Řešení
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pokiaľ ide o samotný reštart, tak ten môže byť zapríčinený nejakou bugnutou aplikáciou. Skúste si v nastaveniach, starostlivosť o zariadenie pozrieť či sa Vám nepodarí identifikovať nejakú appku, ktorá nadmerne spotrebováva energiu. Môžte skúsiť aj premazať vyrovnávaciu pamäť a dáta predmetnej aplikácie soc. siete, ktorú ste používali.
Pokiaľ ide o náhly pokles úrovne nabitia batérie, tak tam môže ísť o spomenutý problém s nejakou appkou, ale aj o problém s batériou (najmä ak bol pokles skokový bez externých faktorov ako napr. chlad), čo by pri takom veku zariadenia tiež bolo možné.
SMAdam
Pioneer
Možnosti
Mam ocakavat ze sa bude restartovavat castejsie mobil? Lebo také sa mi dialo na A5 2017
0 Like
Řešení
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pokiaľ máte vypnutú automatickú optimalizáciu a telefón sa samovoľne reštartuje, tak takéto správanie nie je v poriadku. Rozhodne nie je v poriadku ani to ak batéria klesne zrazu o 30%. Ak sa Vám nepodarí vinníka identifikovať, či už cez sledovanie spotreby batérie alebo cez diagnostiku telefónu v appke Members a situácia sa bude naďalej opakovať, tak by som odporúčal diagnostiku cestou servisu. Kľudne môže ísť o batériu zrelú na výmenu nakoľko zariadenie je vyše 3 rokov v prevádzke a predtým ešte ležalo niekde v sklade.
SMAdam
Pioneer
Možnosti
Kde najdem automaticku optimalizaciu?
0 Like
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pokiaľ si dobre spominam na Note 10+ by to malo byť pod nastavenia/starostlivosť o bateriu a zariadenie/ vpravo hore tri bodky.
0 Like
SMAdam
Pioneer
Možnosti
No nasiel som nieco take ze Posledne automaticke restartovanie NIKDY. Tak nechápem😕
0 Like
SMAdam
Pioneer
Možnosti
Automaticke restartovanie v nastavenych časoch je vypnuté 😞
0 Like