Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Nahodny restart a pokles % baterky

(Téma vytvořeno: 18-01-2024 11:52 AM)
188 Zobrazení
SMAdam
Pioneer
Možnosti
Dobry den. Predchvilou sa mi restartoval note 10+ kupeny v 2020 z nicoho nic. A baterka klesla o 30%. Teraz jak som otvoril samsung members mi ukazalo automaticke hlasenie chýb, a ze posielaju sa udaje na diagnostiku. Vdaka comu sa restartoval? Vedel by niekto poradit?
0 Like
Přejít na řešení
17 Odpovědi
Řešení
danisp1704
Maestro
Možnosti
Pekný deň,problem mohol nastať dakou aplikaciou,ale kludne aj bateriou.Skontrolujte si cez diagnostiku v Starostlivosti o zariadenie-komplet cely mobil-či je oki.Ak áno nasledne skontrklujte v tejto Starostlivosti-aplikacie,ako pisal Tomi,či nespotdebuvava vela percent baterie-tej vymazte vyrovnavaciu pamäť.Ak by ten restart dalej pokracoval-prepnite zariadenie do safe modu-ostanú aplikacie od vyroby(bez stiahnutych aplikácii) a tak zistite ,či to robí dáka Vami stiahnutá appka.😉🖐
0 Like
SMAdam
Pioneer
Možnosti
Dakujem krasne! Robil som diagnostiku, aj optimalizovanie a furt hovori ze je vsetko ok. A mam problem s appkou flashscore ale z datumom 17.1. Tak netusim...
0 Like
danisp1704
Maestro
Možnosti
Skuste ju odinstalovať ,či Vam to bude restaryovať aj potom👍🖐.
0 Like
SMAdam
Pioneer
Možnosti
Uvidime, teraz som mal moznost dat na nabijacku, a nabíja. Je to dobre znamenie?😀
0 Like
danisp1704
Maestro
Možnosti
👍🖐
0 Like
SMAdam
Pioneer
Možnosti
Este otazka mimo.. cez smart switch viem preniest aj samsung notes?
0 Like
SnakeSK
Pathfinder
Možnosti
Zdochnuty clanok v baterke. Ta je na vymenu
0 Like
SMAdam
Pioneer
Možnosti
Ste si na 100% isty? A bude sa to stavat castejsie ? Pise mi to uz druhy clovek. Viete mi poslat nejake info k tomu? Rad sa naucim nieco...
0 Like