Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Klávesnice Samsung Neural Beta

(Téma vytvořeno: 04-12-2018 06:21 PM)
594 Zobrazení
Libb
MegaStar
Možnosti

Když zapnu klávesnici Samsung Neural Beta a vytáhnu S Pen, zobrazí se mně režim rozpoznávání textu. To je naprosto super, jenže včera jsem si dělal průběžně poznámky při domlouvání jedné akce a telefon se občas stihl uspat. No a po probuzení už nebyl zobrazel režim rozpoznání textu, ale normální klávesnice. Jde to nějak manuálně přepnout do toho režimu psaní perem?

 

Screenshot_20181128-132934_Google+.jpg   Screenshot_20181128-132950_Google+.jpg



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Opravdu je to tím detailním motivem, pokud stáhneš nějaký tmavý motiv, tak bude možnost nastavit barvu lišty podle motivu, jinak tam černá dát nepůjde. Zkoušel jsem defaulní motiv a nastavení vypadá jak píšeš. Screenshot_20181202-125806_Settings.jpg

 

0 Like
bonicek1
Pioneer
Možnosti

Ano přesně takhle to mám,mužu prosím vědět jaký motiv máš ty,jsem teprve začátečník c Note 9 a tak se učím,ještě jsem chtěl poprosit jak máš nastavený foták,a jak máš nastaveno písmo a zvětšení obrazovky a rozlišení obrazovky,když budou fotky tak budu rád,nezlob se že otravuju,moc děkuju

 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Písmo,  velikost a rozlišení mám nastaveno, jak bylo. Téma používám High Contrast theme, nastavení foťáku je na obrázcích,  to je ale individuální. 

Screenshot_20181202-134742_Camera.jpg

 

Screenshot_20181202-134732_Camera.jpg

 

Screenshot_20181202-134723_Camera.jpg

 

 

0 Like
bonicek1
Pioneer
Možnosti

Děkuju,no a právě písmo a rozlišení nemám jak bylo,tak jsem si to nějak upravil podle sebe,ale mám pocit že to není ono,ten foták mám nastavený jako ty,moc a moc děkuju za pomoc.

 

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

@jv18 Koukal jsem, že máš nastavený foťák (přední i zadní) na režim 4:3. Z jakého důvodu? Vždyť na velké TV to vypadá hrozně, když tam jsou ty černé pruhy po stranách. Já mám 16:9.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Máš pravdu, ale já ty fotky na TV moc neprohlížím a pokud bych něco potřeboval náhodou vytisknout, stejně bych je musel ořezat na 3:2. Ale asi tomu dám šanci, většinu fotek pouze sdílím přes cloud s rodinou a ti prohlížejí na displejích 16:9 :smiling-face:

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Já právě na TV prohlížím hodně (přes Mirror link) a vím, že mě tam štvalo, jak u 4:3 jsou ty černé pruhy po stranách :smiling-face:

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Teď jsem si stím hrál a nevím, jestli si na to zvyknu. Ono se s tím uplně jinak komponuje, ztratí se část záběru nahoře a dole. Ale na TV to vypadá mnohem líp. Budu si s tím teda hrát :smiling-face:

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti
@AndroidGuruprotože 3:2 ořezává kus fotky. To můžu udělat kdykoliv později sám, je to zbytečná ztráta informace.
 


Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
bonicek1
Pioneer
Možnosti

Zdravím,prosím pěkně,mám v mobilu dvě klávesnice,jedna je pod názvem Samsung, a druhá je pod názvem Samsung Neural Beta,může mě někdo vysvětlit jaký je mezi nima rozdíl,a kterou bych měl vlastně používat,dík za vysvětlení,Luboš

Telefon mám Note9.

0 Like