Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Klávesnice Samsung Neural Beta

(Téma vytvořeno: 30-11-2018 03:44 PM)
1023 Zobrazení
Libb
MegaStar
Možnosti

Když zapnu klávesnici Samsung Neural Beta a vytáhnu S Pen, zobrazí se mně režim rozpoznávání textu. To je naprosto super, jenže včera jsem si dělal průběžně poznámky při domlouvání jedné akce a telefon se občas stihl uspat. No a po probuzení už nebyl zobrazel režim rozpoznání textu, ale normální klávesnice. Jde to nějak manuálně přepnout do toho režimu psaní perem?

 

Screenshot_20181128-132934_Google+.jpg   Screenshot_20181128-132950_Google+.jpg



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
32 Odpovědi
Řešení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Podívej se do nastavení - Rozšířené funkce - S Pen - Přímé zadávání perem a to dej na Zapnuto. Potom naskočí po najetí S Penem nad textové pole ikonka, která aktivuje psaní perem.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Jo, toho najetí jsem si nevšimnul. Díky



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Není zač, ale určitě bys na to přišel sám :smiling-face:

0 Like
Pamela68
Voyager
Možnosti

Jen bych upozornil na to že při použití klávesnice od Googlu (Gboard) to moc nefunguje, plocha pro psaní překryje pole s textem a nejde vidět co psaná zpráva 👎Tudíž klávesnice od Samsungu je daleko lepší volba👍

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Gboard navíc zobrazuje světlou navigační lištu i při nastavení tmavého motivu, Samsung klávesnice ji má tmavou. Samsung je prostě lepší :smiling-face:

gboard.jpgsamsung.jpg

0 Like
Pamela68
Voyager
Možnosti

No já mám světlou lištu i u klávesnice Samsung 🤔

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Tak v tom bude mít prsty určitě použitý motiv :smiling-face: Nebo nastavení té lišty: Barva pozadí - Použít aktuální motiv

0 Like
Pamela68
Voyager
Možnosti

Moc díky za tip chlapče👍😁 Barva pozadí-aktuální motiv to vyřešilo 👍😁 Vůbec mě tahle alternativa nenapadla a docela mě štvalo že ta lišta není černá 👍

0 Like
bonicek1
Pioneer
Možnosti

Zdravím,prosím pěkně mě to tam nenabízí aktualní motiv,tak jak dostanu spodní lištu do černé,nabízí mě to tam samé takové vybledlé ošklivé barvy,dík  za informace.Luboš

0 Like