Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Premiera Asystenta Google w Polsce

(Temat utworzony: 17-01-2019 12:37 PM)
1058 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Google zaprasza portale technologiczne na wydarzenie, które odbędzie się 15 stycznia o godzinie 19:00 w polskiej siedzibie Google w Warszawie. Zaproszenie jednoznacznie sugeruje, że mamy doczynienia z Asystentem Google.

 

Asystent-Google.jpg

 

Być może tego dnia będziemy mieli możliwość skorzystania z Asystenta. Gorszy scenariusz to taki, w którym poznamy jedynie datą oficjalnego udostępnienia usługi w naszym kraju. Czekacie na Asystenta?


Damian K
Hotshot
Opcje

U mnie pojawił się w dniu dzisiejszym. Ale z tego co widzę ciągła rozmowa, pomimo możliwości włączenia tej funkcji, w języku polskim wciąż nie jest obsługiwana 😞

 

Dodatkowo nie mogę połączyć asystenta z kontami Spotify i Netflix. Czy ktoś z was może to zweryfikować? :smiling-face:


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Damian K, wygląda na to, że ciągła rozmowa jest dostępna w języku angielskim (amerykańskim). Podejrzewam, że z czasem funkcja pojawi się również u nas. Co do połączenia kont to nie pomogę ponieważ nie używam tych aplikacji.


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Damian K nawet na pixelach nie bangla ciągłość.

Problem połączenia dotyczy kont wielu usług. Dlatego na razie zrezygnowałem z jego usług. 😞

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Damian K  napisał(a):

U mnie pojawił się w dniu dzisiejszym. Ale z tego co widzę ciągła rozmowa, pomimo możliwości włączenia tej funkcji, w języku polskim wciąż nie jest obsługiwana 😞

 

Dodatkowo nie mogę połączyć asystenta z kontami Spotify i Netflix. Czy ktoś z was może to zweryfikować? :smiling-face:


Udało mi się połączyć oba konta bez problemu:

 

Screenshot_20190117-123047_Google.jpgScreenshot_20190117-123103_Google.jpg

 

Ze Spotify działają między innymi takie komendy jak: "Odtwórz Eminema w Spotifty", "Odtwórz dubstep w Spotify", "Zatrzymaj Spotify", "Przewiń do przodu o 10 sekund".

 

Z Netflixem jeszcze nie ogarnąłem jak, to działa. Jak coś znajdę, to dam znać.

 

Wychodzi na to, że komendy Netflixa nie działają w języku polskim. U mnie zadziałało jedynie "Watch 'nazwa serialu' on Netflix". Reszta komenda nie działa:

 

Screenshot_20190117-124536_Google.jpg

http://www.tomsguide.com/faq/id-3718090/google-assistant-commands-netflix.html


Damian K
Hotshot
Opcje

Znalazłem na jakimś zagranicznym forum taką informację, że powiązanie kont powinno się odbyć nie za pomocą aplikacji Google i ustawień asystenta, a za pomocą aplikacji Google Home. 

 

I choć z obu miejsc w celu powiązania konta jestem przekierowywany do przeglądarki, to w przypadku Google Home faktycznie zadziałało - konta Netflix i Spotify mam już połączone z asystentem.

 

Teraz jestem w pracy, ale w domu potestuję, jak to działa. :smiling-face:


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

U mnie również dzisiaj pojawił się asystent

 

Screenshot_20190116-070412_Google.jpgScreenshot_20190117-044236_Google.jpgScreenshot_20190117-044320_Google.jpgScreenshot_20190117-044646_Google.jpg


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Czy udało się komuś z was połączyć telewizor Samsung z Asystentem ?


0 Like
Pietrenka
Journeyman
Opcje

Czy urządzenia google home posiadają już język polski ? 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@kamil40013 poprzez google home i smart things asystent "teoretycznie" miał dostęp do tv, ale przy próbie wykonania jakichkolwiek czynności lub wysłania polecenia wywalało błąd konta. 😞


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje