Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Daily

(Temat utworzony: 15-11-2019 11:11 AM)
9688 Wyświetlenia
MagdalenaG
Helping Hand
Opcje

Przedstawiamy aplikację Samsung Daily, która w przyszłym roku zostanie udostępniona na większość urządzeń Galaxy!
Jest to platforma do odkrywania w jedym miejscu wiadomości, wideo, muzyki, itp.


Mamy nadzieję, że Samsung Daily Ci się spodoba i że podzielisz się z nami swoją cenną opinią na jego temat, dzięki czemu będziemy mogli go dalej ulepszać.

 

Możesz zrobić aktualizację przez:

 

1. Galaxy Store> Szukaj: Samsung Daily> Aktualizacja lub wchodząc w:

2. Sklep Galaxy> Przycisk Więcej> Moja strona> Aktualizacje> Aktualizuj Samsung Daily

23 Odpowiedzi
pmuzykiewicz111
Pioneer
Opcje

A jak z tego korzystać? Gdzie szukac ?

0 Like
MagdalenaG
Helping Hand
Opcje

Cześć @pmuzykiewicz111,

 

Samsung Daily zastąpi Bixby Home. Po zainstalowaniu aktualizacji możesz przejść do aplikacji przesuwając palcem w prawo na ekranie startowym (tak samo jak otwierało się Bixby Home).

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@pmuzykiewicz111 Samsung Daily to następca Bixby Home. Zastępuje tę ostatnią. Dostępny w tym samym miejscu, gdzie poprzednio Bixby Home, czyli po lewej stronie wszystkich pulpitów ekranu startowego.

 

ekran Samsung Dailyekran Samsung Daily

Widzę, że @MagdalenaG odpowiedziała, zanim przygotowałem grafikę. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
pmuzykiewicz111
Pioneer
Opcje

Dziękuję za pomoc :smiling-face: w prawo nie zaglądałem po aktualizacji :smiling-face:

0 Like
Banko35
Journeyman
Opcje

A jak usunąć Daily i wrócić do Bixby? Do Bixby się już przyzwyczaiłem i nawet zaczął mi się podobać. Natomiast Daily to porażka: muzyka oparta na Spotify (korzystam z Tidala), wiadomości mnie nie interesują, a co do giphy (?) nie widzę sensu jej istnienia. Tak więc jak wrócić do Bixby, lub jak się nie da, to jak odinstalować Daily?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Banko35, nie ma takiej możliwości. Samsung Daily to następca Bixby Home. Możesz ewentualnie wyłączyć ekran startowy Samsung Daily jeżeli uważasz, że nie jest przydatny.


0 Like
Juraez
Explorer
Opcje

Obecnie Samsung Daily jest w wersji beta, więc powinna być możliwość jej usunięcia, a nie wciskania klientom niepełnowartościowego i niedopracowanego produktu. Można przywrócić Bixby Home. Wystarczy wejść w ustawienia/aplikacje, odnaleźć bixy home i wybrać "odinstaluj aktualizacje". Chwilowo działa.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Juraez, co ciekawe w modelach Galaxy Note10 oraz Galaxy Note10+ w systemie Android 10 w dalszym ciągu jest Bixby Home. Jeżeli komuś przeszkadza Samsung Daily to może skorzystać z Twojej rady. Podejrzewam, że w niedługim czasie nowy ekran startowy trafi do wszystkich telefonów z najnowszą wersją systemu.


0 Like
Banko35
Journeyman
Opcje
Dziękuję za odpowiedź. Okazało się, że przez motyw (ciemnoszare litery na czarnym tle) nie widziałem opcji odintalowania aktualizacji. Niestety musiałem również wyłączyć automatyczne aktualizacje gdyż po kilku dniach Daily znów się instalował.
Dziękuję i pozdrawiam
0 Like