Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Daily

(Temat utworzony: 15-11-2019 11:11 AM)
9760 Wyświetlenia
MagdalenaG
Helping Hand
Opcje

Przedstawiamy aplikację Samsung Daily, która w przyszłym roku zostanie udostępniona na większość urządzeń Galaxy!
Jest to platforma do odkrywania w jedym miejscu wiadomości, wideo, muzyki, itp.


Mamy nadzieję, że Samsung Daily Ci się spodoba i że podzielisz się z nami swoją cenną opinią na jego temat, dzięki czemu będziemy mogli go dalej ulepszać.

 

Możesz zrobić aktualizację przez:

 

1. Galaxy Store> Szukaj: Samsung Daily> Aktualizacja lub wchodząc w:

2. Sklep Galaxy> Przycisk Więcej> Moja strona> Aktualizacje> Aktualizuj Samsung Daily

kubazyl
First Poster
Opcje

Kiedy będzie aktualizacja Samsung Daily dla Galaxy S8 ?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kubazyl, raczej nie prędko. Posiadam telefon Note10+ z najnowszym oprogramowaniem i w dalszym ciągu posiadam Bixby Home.


0 Like
N81
Voyager
Opcje
A ja mam to w najnowszej wersji 3.0.0.40 Beta na Note 8 i jestem bardzo zadowolony . Zainstalowałem z pliku apk i dziadka dobrze, o wiele lepiej niż Bixby, który był beznadziejny.
W SD brakuje bardziej rozbudowanych źródeł wiadomości i nowości oraz przydatności na codzień - może by zrobić tak jak w HTC Sense ekran wiadomości (zobaczcie w Google co to jest) . Może więcej źródeł i personalizacji zawartości serwisu internetowego oraz dodanie funkcji pomocnych w pracy na codzien pomogło by tej aplikacji .Zobaczcie jak inni producenci telefonów rozwiązują to u siebie i wybierzcie poszczególne elementy i dodajcie je do Samsung Daily.
Jack_Murphy
Navigator
Opcje

Edit: pytanie przeniesione do właściwego działu, można usunąć post.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jack_Murphy, prowadzenie dyskusji w dziale beta nie jest najlepszym pomysłem. Testy oprogramowania Android 10 zakończyły się już jakiś czas temu. Na forum nie pojawiają się żadne nowe wątki i nie są prowadzone dyskusje. Najlepiej zadawać pytania na oficjalnym forum.


0 Like
Jack_Murphy
Navigator
Opcje
Najmnocniej przepraszam, zaraz napiszę w odpowiednim dziale.
dziurbajr
First Poster
Opcje

Nieprawda. Wystarczy odinstalować aktualizację. 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@dziurbajr, zachęcam do prowadzenia dyskusji na oficjalnym forum. Testy systemu Android 10 zakończyły się już jakiś czas temu.


0 Like
DJMario
First Poster
Opcje

Jak to cholerstwo usunąć czy odinstalować??? Nie mogę teraz ani wyłączyć ani zresetować telefonu!!! 😡 Po co takie coś jest instalowane w ogóle bez wcześniejszej zgody użytkownika?!

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@DJMario, beta testy systemu Android 10 zakończyły się już dawno temu. Zachęcam do odszukania odpowiedniego wątku lub do założenia nowego na oficjalnym forum.


0 Like