Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

Homályos kép

(Témakör létrehozásának dátuma: 04-12-2018 05:01 PM)
1466 Megtekintések
varadi1470
First Poster
Beállítások

Sziasztok! Nekem egy olyan problémám van hogy amikor labdajátékos sportot nézek (ámerika futball, labdarúgás,kézilabda stb.) Akkor valamiért a labda homályos és nem látom tisztán a labda mozgását, legyen az youtube vagy csak egy szimpla csatorna. Kérdésem az lenne, hogy ezen hogy tudok javítani vagy tudok-e egyáltalán 

0 tetszik
4 Válaszok
Megoldás
BeataV
Voyager
Beállítások

Szia!

 

Javasolt bekapcsolni a készülék menüjében az Auto Motion Plus-beállítások funkciót, ezáltal az elmosódás, torzulás korrigálható. Pontos lépéseket a készülék típusszáma alapján tudjuk ellenőrizni, azonban általában a Beállítások - Kép - Szakértői beállítások - Auto Motion Plus-Beállítások útvonalon érhető el.

 

Üdv!

0 tetszik
varadi1470
First Poster
Beállítások
Üdv! A gondom a samsung ue50nu7022kxxh tv-mel hogy ha nézek a csatornát gyorsabban játsza le azt mint kellene. Ugyanez az észrevételem amikor interneten nézek valami videó jellegű dolgot.. esetleg van erre valami megoldás?
0 tetszik
BeataV
Voyager
Beállítások

Szia,

 

Ha van aktív internetkapcsolat, akkor javasolnék egy távkezelést. Technikusunk egy előre megbeszélt időpontban rácsatlakozhat a televízióra és közösen ellenőrizhetitek a beállításokat és tesztelhetitek a működést, illetve a további lehetőségekről is tud tájékoztatást adni.

 

Ez a szolgáltatás teljesen díjmentes, ha szeretnél élni ezzel a lehetőséggel, kérünk, jelezd igényed a http://www.samsung.com/hu/info/contactus.html elérhetőségek egyikén, és megbeszélhettek időpontot a rácsatlakozásra.

 

Üdv!

0 tetszik
Fildi
First Poster
Beállítások
Sziasztok. Most vettem egy SamsungQE50Q60CAUXXH tvt, és a tv műsor nem éles, hanem homályos. Próbáltam már mindent állítani, de hiába. Mi lehet a gond?

0 tetszik