Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

SAMSUNG! JA CHCĘ WYŁĄCZYĆ BIXBY!!!

(Temat utworzony: 26-08-2018 12:32 PM)
65806 Wyświetlenia
MaciejW
Journeyman
Opcje

W Note9 brak możliwości pozbycia się Bixby, która jest bezuzuteczna w Polsce. Samsungowi odbiło. 1000 dolarów za sprzęt z przymusową gównianą asystentką.

2 Rozwiązania


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Kamil1980
Pioneer
Opcje
wystarczy pobrać najnowsze wszystkie aktualizacje bixbi potem w opcjach po wejściu w bixbi zaznaczyć wejście w bixbi poprzez dwukrotne kliknięcie i po problemie na youtubie facet to pokazuje i nie ma problemu włącza się dopiero po szybkim dwukrotnym kliknięciu jak raz się kliknie nie reaguje i o to wkońcu nam chodziło sprawdziłem i mam spokój

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@anduanmix@MaciejW@Kamil1980@Led-Home@MaxBreadMan@vdsl2, w końcu Samsung umożliwił zmianę opcji klawisza Bixby. Zapraszam po więcej szczegółów do wątku Samsung umożliwia zmianę działania przycisku Bixby.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
33 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Zamiast wypisywać tu hejtowe posty, zapoznaj się z ustawieniami i obsługą swojego telefonu.

Wyzeruj pamięć i dane aplikacji we wszystkich składowych aplikacji BIXBY i przy ponownej jej konfiguracji wyłącz ją, wyłącz wyświetlanie poszczególnych kart, łącznie z przyciskiem i dodatkowym ekranem na pulpicie.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
MaciejW
Journeyman
Opcje

Oczywiście... tylko co znaczy "zapoznaj się".. mądralo. Bixby mnie jie interesuje, dlaczego mam studiować treści, ktorych nie ma w instrukcji po to, aby wyłączyć głupią funkcję? W Note8 się dało, tutaj się nie daje... to powód do wyrażenia protestu. Nie mam nic przeciwko temu, żebyś uczył się każdej linijki kodu Note'a na pamięć, ale dlaczego ja mam to robić? Przejrzałem instrukcję, nic nie znalazłem. W necie wynik wyszukiwania to "Bixby 2.0 on Note 2 can't be fully disabled"..tak więc wyrażał swoje niezadowolenie tak często, jak uznam za stosowne. Jest uzasadnione i radzę sprawdzić, na czym polega hejt. No i Ty możesz się modlić do i za Samsunga. Nie zabraniam.

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Nic mi więc nie pozostało, jak modlić się, uczyć linijek na pamięć i potrafić wyłączyc aplikacje.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Led-Home
Student
Opcje

Witam,

Czy jest jakiś szybszy i prostszy sposób wyłącznia BIXBY?

0 Like
MaciejW
Journeyman
Opcje

Chwilowo nie ma wygodnego rozwiązania. To co napisał wyżej kolega, to jakiś ogólnik. Usunięcie kart a Bixby nic nie daje, bo chodzi o przycisk, którego nikomu (chyba) jeszcze się nie udało skutecznie przemapować. Są drobne sukcesy, ale B i tak sie pojawia na chwilkę itp... więc pomimo jałowego wymądrzania kolegi (który nie dba, aby to co napisał było choć po części czytelne, bo moim zdaniem jego wpis nie ma pokrycia w rzeczywostości i słuuży tylko podkręceniu włąsnego ego) wyżej, upieram się, że wyłączyć chwilowo się nie da (bez rootowania telefonu... czego chyba nikt ze sprzętem tej klasy już nie robi dzisiaj). 

0 Like
Rozwiązanie
Kamil1980
Pioneer
Opcje
wystarczy pobrać najnowsze wszystkie aktualizacje bixbi potem w opcjach po wejściu w bixbi zaznaczyć wejście w bixbi poprzez dwukrotne kliknięcie i po problemie na youtubie facet to pokazuje i nie ma problemu włącza się dopiero po szybkim dwukrotnym kliknięciu jak raz się kliknie nie reaguje i o to wkońcu nam chodziło sprawdziłem i mam spokój
Damian K
Hotshot
Opcje

@Kamil1980

 

Zawsze to jakieś rozwiązanie. :smiling-face: Dzięki za info!


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
MaxBreadMan
Apprentice
Opcje

Z pomocą przychodzi również apka BxActions. Możesz sobie zmienić funkcję tego klawisza 😉