Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

SAMSUNG! JA CHCĘ WYŁĄCZYĆ BIXBY!!!

(Temat utworzony: 26-08-2018 12:32 PM)
65859 Wyświetlenia
MaciejW
Journeyman
Opcje

W Note9 brak możliwości pozbycia się Bixby, która jest bezuzuteczna w Polsce. Samsungowi odbiło. 1000 dolarów za sprzęt z przymusową gównianą asystentką.

Przejdź do rozwiązania
Jaro
Apprentice
Opcje
Przycisk jest wisienką na torcie. Maksymalne ustawienie głośności rozmowy czego nie można zmienić jest głównym powodem. Widzisz - Ty jak czytasz takie to się śmiejesz. Ja jak czytam w odpowiedzi na moje zgłoszenie, że 'mam zresetować telefon do ustawień fabrycznych bo to POWINNO pomóc' to tak samo reaguje i jak mam to zrobić, to wolę downgrade do Androida 8, który na 100% działał.
0 Like
andrzejt
Journeyman
Opcje
Super apka ! W s10plus przycisk bxbi włącza asystenta Google oto mi chodziło ! Dzięki za inf😉
0 Like
Mandalander
First Poster
Opcje

Ustawienia bixby już nie mówię o samym asystncie są po angielsku co jest drugim dramatem po tym że nie da sie wykorzystać przycisku poprostu nie korzystam i nie chce korzystać z bixby nie ma uzasadnienia nawet dlaczego miał bym korzystać natomiast codziennie korzystam z asystenta google dlaczego nie można ułatwić ludzią życia dodając w systemie opcje zastąpienia go asystentem albo nawet muzyka czy przeglądarka?

EwaK
Hotshot
Opcje

@Mandalander możesz zgłosić taką sugestię przez Samsung Members :smiling-face: 

JarekGruszka
Student
Opcje

@Mandalander  napisał(a):

Ustawienia bixby już nie mówię o samym asystncie są po angielsku co jest drugim dramatem po tym że nie da sie wykorzystać przycisku poprostu nie korzystam i nie chce korzystać z bixby nie ma uzasadnienia nawet dlaczego miał bym korzystać natomiast codziennie korzystam z asystenta google dlaczego nie można ułatwić ludzią życia dodając w systemie opcje zastąpienia go asystentem albo nawet muzyka czy przeglądarka?



Wystarczy pobrać ze sklepu google play apkę bxActions. Darmowa wersja pozwala ustawić pod przyciskiem asystenta google lub inną apkę. Płatna otwiera pole do działania(A raczej do przypisywania😉). Można przypisać wszystkie apki komendy itd.. A po podłączeniu tel. do kompa(aplikacja prowadzi nas za rękę i mówi krok po kroku co mamy robić) możemy zmapować przyciski telefonu według preferencji. Są 4 kombinacje przypisania komend lub apek, dodatkowo inaczej można przypisać przy blokadzie ekranu i podczas odblokowanego, czyli razem 8 możliwości! Aplikację Bixby można wyłączyć definitywnie.😉

0 Like
JarekGruszka
Student
Opcje
Wystarczy pobrać ze sklepu google play apkę bxActions. Darmowa wersja pozwala ustawić pod przyciskiem asystenta google lub inną apkę. Płatna otwiera pole do działania(A raczej do przypisywania😉). Można przypisać wszystkie apki komendy itd.. A po podłączeniu tel. do kompa(aplikacja prowadzi nas za rękę i mówi krok po kroku co mamy robić) możemy zmapować przyciski telefonu według preferencji. Są 4 kombinacje przypisania komend lub apek, dodatkowo inaczej można przypisać przy blokadzie ekranu i podczas odblokowanego, czyli razem 8 możliwości! Aplikację Bixby można wyłączyć definitywnie.😉
mdariusz69
Apprentice
Opcje
Wszystkich wkurza Bixby
0 Like
Gabarosik
Helping Hand
Opcje
Dzień dobry mam problem z bixsy na watch 4 clasic Problem polega na tym że ciągle odpala się sama
Co mam robić mnie to bardzo wkurza nawet nie mogę tego wyłączyć twarde wyłączenie coś daje
Proszę o szybką odpowiedź 
0 Like
Edys075
Samsung Members Star ★
Opcje
Spróbuj wykonać następujące zmiany na swoim smartfonie.

Screenshot_20221112_103859_Chrome_1000002827_1668245939.jpg


Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.


0 Like
Gabarosik
Helping Hand
Opcje
Spróbuję
0 Like