Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

SAMSUNG! JA CHCĘ WYŁĄCZYĆ BIXBY!!!

(Temat utworzony: 28-02-2019 11:41 AM)
60509 Wyświetlenia
MaciejW
Journeyman
Opcje

W Note9 brak możliwości pozbycia się Bixby, która jest bezuzuteczna w Polsce. Samsungowi odbiło. 1000 dolarów za sprzęt z przymusową gównianą asystentką.

anduanmix
Journeyman
Opcje

Po aktualizacji do android pie? Jak to wyłączyć? 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@anduanmix, możliwość przeprogramowania przycisku Bixby pojawi się w jednej z kolejnych aktualizacji oprogramowania w telefonach S8, S8+, Note8, S9, S9+, Note9, S10e, S10 oraz S10+. Więcej informacji znajduje się w tym wątku.


0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Dziś pojawiła się aktualizacja Bixby

Screenshot_20190227-120714_Galaxy Store.jpg

 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2, dzisiejsza aktualizacja nie wprowadza możliwości przeprogramowania przycisku Bixby. Zgodnie z informacją ze strony Samsung musimy poczekać na aktualizację oprogramowania.


0 Like
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@anduanmix@MaciejW@Kamil1980@Led-Home@MaxBreadMan@vdsl2, w końcu Samsung umożliwił zmianę opcji klawisza Bixby. Zapraszam po więcej szczegółów do wątku Samsung umożliwia zmianę działania przycisku Bixby.


0 Like
Jaro
Apprentice
Opcje

Mam pytanie - czy komuś udało się wyłączyć ten przycisk po aktualizacji do One UI? Ta aktualizacja więcej popsuła niz naprawiła...

 

Proszę o zachowanie kultury języka. Edytowano przez RadekK.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jaro, co dokładnie masz na myśli? Jeżeli chcesz całkowicie wyłączyć przycisk Bixby to nie ma takiej możliwości. Możesz jedynie przeprogramować funkcje przycisku w ustawieniach Bixby. Więcej informacji znajduje się w odnośniku w mojej poprzedniej wiadomości.


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jaro, Ja u siebie nie konfigurowałem Bixby, ani funkcji zmiany działania przycisku i po jego naciśnięciu pojawia się taki komunikat:

 

tak.jpg

 

Dopiero jego przytrzymanie powoduje uruchomienie się Bixby. Dla mnie jest, to najlepsze rozwiązanie.


Jaro
Apprentice
Opcje

@kamil40013 to uważasz za najlepsze rozwiązanie? Bredzisz jak ludzie z serwisu Samsunga. To nie jest najlepsze rozwiązanie, niestety to jedyne dostępne rozwiązanie. Na szczęście gwarancja zaraz się kończy to przywrócę telefon do normalnego działania 😕

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Jaro z ciekawości zapytam. Czy ty z nudów bawisz się klikając w przycisk, że ci to tak strasznie przeszkadza? 

Bo jak czytam wypowiedzi typu: "nie kupię, bo przycisk" i "zmienię, bo przycisk", to 😂😂😂


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.