Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak powiadomień z Gmail S10+

(Temat utworzony: 20-02-2020 11:03 AM)
1454 Wyświetlenia
pr00
Journeyman
Opcje

Niestety od czasu aktualizacji do android 10 nie mam powiadomień o nowych mailach. gMail jakby nie odświeżał się w tle. Nowe maile są widoczne dopiero po wejściu w aplikacje Gmail i wtedy dopiero przychodzą powiadomienia. W plikacji email Samsung działa poprawnie. Próbowałem odinstalować aktualizację, wyczyścić pamięć aplikacji, wywalczyć i wyłączyć i nic nie pomaga. Proszę o pomoc. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@pr00 gdy wchodzisz w aplikację gmail to już są wiadomości widoczne, czy dopiero pobiera lub pobierasz?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@pr00 pamiętaj również, że powiadomienia o poczcie nie zależą tylko od ustawień w systemie telefonu ale również od ustawień wewnątrz aplikacji. Jeżeli więc w ustawieniach systemowych masz wszystko ok, przyjrzyj się ustawieniom samego konta pocztowego.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
pr00
Journeyman
Opcje

Nieraz są, nieraz trzeba odświeżyć. Ustawienia aplikacji wydają się ok, załączam screeny. Screenshot_20200220-105537_Gmail.jpg

 

Screenshot_20200220-105423_Gmail.jpg

 

Screenshot_20200220-105430_Gmail.jpg

 

Screenshot_20200220-105436_Gmail.jpg

 

Screenshot_20200220-105531_Gmail.jpg

 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@pr00, przyznam, że korzystam z aplikacji Gmail i często zdarza się, że powiadomienia o nowej poczcie pojawiają się z opóźnieniem. Czasami dopiero po wejściu do aplikacji i odświeżeniu pojawiają się nowe wiadomości. Z tego co pamiętam to dokładnie tak samo było w systemie Android 8, Android 9 a obecnie w Android 10.


0 Like
pr00
Journeyman
Opcje

Z opóźnieniem tak ale to 5 czy 15 minut, nie całkowite wygłuszenie skrzynki. Na 9 było normlanie, każde indywidualnie przychodziło. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@pr00 nie mam kompletnie pomysłu, gdzie jest przyczyna braku powiadomień. W moim przypadku powiadomienia są dostarczane, czy to z aplikacji gmail, czy też z drugiego konta gmail w aplikacji email.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
pr00
Journeyman
Opcje

Z aplikacji Email Samsung przychodzą bez problemu, Gmail tylko ma błąd więc to rączkę nie są indywidualne ustawienia konta a coś z aplikacją/systemem. 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@pr00, również nie mam innych pomysłów. Problem z pewnością nie jest powszechny ponieważ jesteś pierwszą osobą, która zgłasza brak powiadomień. Możliwe, że kolejna aktualizacja aplikacji Gmail rozwiąże ten problem.


0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@pr00, Spróbuj usunąć Gmail z listy optymalizowanych aplikacji

 

Screenshot_20200220-123559_Settings.jpg

 

Ustawienia --> Aplikacje --> 3 kropki --> Dostęp specjalny --> Optymaliz. użycie baterii


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kamil40013  Mogę potwierdzić, że wyłączenie tego rozwiązuje powiadomienia