Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Galaxy Buds - problem z lewą słuchawką i brak opcji "Dźwięk otoczenia"

(Temat utworzony: 19-09-2019 08:38 PM)
14914 Wyświetlenia
Michal001
Explorer
Opcje

Witam,

 

Mam nadzieję, że piszę w dobrym miejscu, bo to mój pierwszy post i trochę czasu zajęło mi ogarnięcie tego forum, więc jeśli coś jest źle to przepraszam.

Jakieś 4 dni temu dotarły do mnie słuchawki Galaxy Buds i od początku mam z nimi problem. W lewej słuchawce mam problem z panelem dotykowym, otóż zanim zacznie działać to muszę słuchawkę wkładac i wyciągać z ucha z dobre 2-3 razy, kręcić, wciskać i dopiero wtedy zaczyna działać panel. Z dzwiękiem nie ma problemu. Może jest to kwestia umieszczania jej w uchu i nie wiem może da się tego nauczyć, ale generalnie prawa słuchawkę jakbym nie włożył to od razu zaskakuje.

Druga rzecz, że w aplikacji mam wyłączoną opcję dzwięku otoczenia i informacje, że mam włożyć obie słuchawki które mam już w uszach. Wyłączone jest to nawet jak już uporam się z lewa słuchawką i obie działają jak powinny. Jak ustawiam tą opcje na panelu dotykowym i próbuje aktywować to słyszę jakiś krótki dźwięk(włączenia chyba) ale żadnej różnicy nie słyszę.
Nie są to może problemy z którymi nie można żyć ale generalnie trochę irytujące jest to, że słuchawki do tanich nie należą a mam z nimi problem.

Może robię coś źle? Słuchawki już resetowałem chyba ze 3 razy i nic to nie daje. Używam ich z Galaxy s10 i wg aplikacji wszystkie aktualizację są zainstalowane.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

0 Like
34 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Michal001  Cześć. Próbowałeś  zresetować słuchawki z poziomu aplikacji Galaxy Wearable?

Później ponownie sparować je z urządzeniem.

 


Michal001
Explorer
Opcje

Resetowałem już 3 razy nawet, w 3 kolejnych dniach i niestety nic to nie daje.

0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Michal001 jaką wersję oprogramowania masz w chwili obecnej na słuchawkach? Czy dobrałeś sobie gumki, aby słuchawki odpowiednio układały się w uchu?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Michal001
Explorer
Opcje

Wersja oprogramowania: R170XXU0ASF3

 

Wydaje mi się, że są odpowiednio dobrane. Leżą dobrze, nie wypadają, nie uciskają i do tego prawa słuchawka zaskakuję od razu bez żadnego problemu, ale w zasadzie faktycznie nie sprawdzałem jak działają z innymi gumkami.  Zaraz to wypróbuję, bo nawet nie pomyślałem do tej pory, że to może mieć jakiś związek.

0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Michal001 źle dobrane gumki mogą powodować niepoprawne działanie sensorów wykrywających kontakt ze skórą.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Michal001
Explorer
Opcje

Okej, czyli jestem po prostu upośledzony, bo zamiast przeczytać instrukcje i się zastosować do poleceń to 3 dni wkurzałem się na działające słuchawki :winking-face: okazuje się, że nie jest to oczywiście wina sprzętu a mojego najwidoczniej krzywego lewego ucha.
Wystarczyło zmienić na najmniejsze gumki - dzięki czemu mogłem przekręcić mocniej lewą słuchawkę - i teraz.. wszystko działa, łącznie z panelem dotykowym i dżwiękiem otoczenia w aplikacji.

 

Dzięki bardzo za pomoc i przepraszam za zawracane głowy.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Michal001 super, że już wszystko jest OK. Głowy nie zawracasz, bo po to tworzymy tę społeczność, aby sobie wspólnie pomagać. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
robertk911
First Poster
Opcje

Witam Mam podobny problem - mianowicie prawa sluchawka jest rozlaczona i reset w aplikacji Galaxy Wearable nic nie zmienia . Czy ktos jest w stanie pomoc w rozwiazaniu problemu ?

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@robertk911,

spróbuj rozładować obie słuchawki do zera, potem naładuj je i sprawdź ponownie. 


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like