Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Watch 5 pro LTE uruchomienie map bez telefonu

(Temat utworzony: 25-08-2022 09:31 PM)
2913 Wyświetlenia
Daglass
Explorer
Opcje

Heya powiedzcie mi jeśli mam mapy Google w zegarku samsung galaxy watch 5 pro LTE ,  i wiadomo telefon zostawiam w domu a z zegarkiem wychodzę,  i chciałem mapy uruchomić i kurde nie poszło bo potrzebował blutu połączenie z telefonem vyz można to jakoś obejść?  Bo mam LTE i myślałem że jak mam LTE to mapy odczyta mi z poziomu zegarka a tu się myliłem wyskoczyło połącz z tel 

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Aplikacja map wymaga połączenia z telefonem. Chodzi o tu o same dane kartograficzne - mapy. Zegarek pobiera z telefonu aktualny fragment mapy. Jest tego sporo, a jak wiemy pamięć w zegarku to nie pamięć w telefonie.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Daglass  Cześć 

@kamil40013  @Szewcu72  jak to wygląda u Was na zegarkach?


0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Aplikacja map wymaga połączenia z telefonem. Chodzi o tu o same dane kartograficzne - mapy. Zegarek pobiera z telefonu aktualny fragment mapy. Jest tego sporo, a jak wiemy pamięć w zegarku to nie pamięć w telefonie.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Daglass
Explorer
Opcje
Kumam czyli trzeba telefon i tak że sobą brać by korzystać z map, dzięki za odp i pomoc
0 Like
Daglass
Explorer
Opcje
Cześć Przemo ale co wygląda?
0 Like
Daglass
Explorer
Opcje
Witam czy wam też się uruchamiaja mapy w telefonie jeśli zalaczycie w zegarku mapy? Bo np nie chciał bym by się uruchamiały w telefonie mapy jak mam uruchomione w zegarku, czy można to jakoś zmienić 
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Daglass, Jest to normalne zachowanie. Mapy Google na zegarku potrzebują telefonu do poprawnego działania.


LookPL
Pioneer
Opcje
Dziwne co piszecie, na stronie Google jest napisane że Wear3 nie potrzebuje telefonu do nawigacji.
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@LookPL, Podasz link do strony z tą informacją ? Samsung w trakcie premiery Galaxy Watch 5 zapowiedział, że wkrótce będzie możliwe korzystanie z Map bez połączenia z telefonem. Niestety od tego momentu nic się nie zmieniło z tej kwestii.


And coming soon, find your way using Google Maps from your wrist without a smartphone connection.

https://www.samsungmobilepress.com/press-releases/samsung-leads-holistic-health-innovation-with-gala...


LookPL
Pioneer
Opcje
https://support.google.com/wearos/answer/6056852?hl=pl

Proszę bardzo.

A Galaxy Watch 4 już mogą?
0 Like