Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung Gear s3-w wiadomościach nie wyswietla nazwy kontaktu

(Temat utworzony: 26-03-2019 05:41 AM)
2341 Wyświetlenia
Zajeczy
Student
Opcje

Witam,

W ostatnich dniach zauważyłem że otrzymując wiadomości SMS na zegarku wyswietla mi się tylko nr telefonu,a nie nazwa kontaktu.Od 2 lat posiadam zegarek Samsung GEAR s3 i do tej pory wyświetlała mi się zawsze nazwa kontaktu.Telefon z jakim jest sparowany zegarek to Samsung Galaxy A8,dotychczas wsio działało jak należy.Zrobilem twardy reset zegarka lecz nie pomogło,nadal widoczny jest tylko nr tel,bez nazwy kontaktu.Czy ktoś się spotkał z takim problemem i wie jak go naprawić??

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Damian K
Hotshot
Opcje

@Zajeczy 

 

Czy kontakty masz w pamięci telefonu, czy na koncie Google? Jeżeli w pamięci urządzenia, spróbuj wyeksportować na konto. 


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 Odpowiedzi
Rozwiązanie
Damian K
Hotshot
Opcje

@Zajeczy 

 

Czy kontakty masz w pamięci telefonu, czy na koncie Google? Jeżeli w pamięci urządzenia, spróbuj wyeksportować na konto. 


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
Zajeczy
Student
Opcje
Dzięki wielkie,pomogło👍
0 Like
Camill
Explorer
Opcje

Witam!

Mam podobny problem, tyle że zegarek po tygodniu użytkowania przestał wyświetlać kontakty z telefonu (Galaxy S9). Gdy ktoś dzwoni, to normalnie wyświetla kontakt, ale później na liście połączeń jest tylko nr telefonu i podobnie w wiadomościach. Nie jestem w stanie dodać żadnego kontaktu z telefonu do widgetu na zegarku a wszystkie kontakty mam na koncie google. Od początku wszystko grało ale nagle coś się popsuło. Resetowałem już zegarek ale bez efektu. Proszę o pomoc.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Camill wyczyść dane aplikacji Galaxy Wearable. Sprawdź w telefonie, czy kontakty wyświetlane są tylko z konta google. Ponów sychronizację kontaktów w telefonie i ponownie sparuj urządzenia. Lista kontaktów powinna dodać się automatycznie do zegarka.

Co do dodawania do widgetu, to funkcja ta działa, w moim przypadku, poprawnie.

widget kontaktywidget kontakty


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like