Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung galaxy watch i budzik w telefonie

(Temat utworzony: 06-03-2023 09:26 PM)
211 Wyświetlenia
PuteR
Pioneer
Opcje

Witam, gdzieś chyba widziałem podobny temat ale nie mogę znaleźć więc zakładam nowy.

 

Jak ustawić budzik w telefonie aby nie było go na zegarku. Aktualnie wygląda to tak że telefon który leży przy łóżku dzwoni a wraz z nim zegarek który znajduje się piętro niżej. Jak wyłączę budzenie  w zegarku to wyłącza się również w telefonie. Da się to jakoś zmienić nie rozłączając zegarka z telefonem?? 

0 Like
72 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Edyta08, Spróbuj ustawić budzik w tej pierwszej aplikacji i daj znać, czy się pojawi na zegarku.


Edyta08
Apprentice
Opcje

Powiodło się musialam miec inny zegarek w tel by działało i w tel i w zdearku. Dziękuję ślicznie za pomoc. 😊😊

kokein
Explorer
Opcje

Witajcie, czy opcja żeby budzik od Goggle pojawiał się na ekranie Galaxy Watch (Active) jest już dostępna? 

Nie ukrywam że soft od Google ma więcej opcji niż standardowa apka od Samsunga. Może ktoś znalazł jakąś solucje? 

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kokein, Na ten moment budzik w zegarku współpracuje tylko z aplikacją Zegar od Samsunga. Inne aplikacje nie będą przekazywały informacji o alarmie do zegarka. Nie zapowiada się, aby w tej kwestii nastąpiła jakaś zmiana.


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@kokein zapytam z ciekawości. Jakie inne "dziwne" opcje musi mieć budzik poza budzeniem?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
kokein
Explorer
Opcje

Dla mnie bardzo istotna była funkcja wyświetlania na pasku zadań "nadchodzących alarmów" z opcją ich szybkiego wyłączenia. Ale widzę że w apce od Samsunga też już się pojawiała także spoko, a poza tym ta aplikacja to nie tylko sam budzik 😉

0 Like
Przemek0201
Student
Opcje

Czy można zmienić domyślny dźwięk alarmu budzika na zegarku alarmów ustawianych na sparowanym smatfonie?

Alarmy ustawione na telefonie, na zegarku mają jedna i tą samą melodię alarmu, która domyślnie się uruchamia na wszystkie alarmy z telefonu.

Alarmy ustawione na zegarku mogę zmienić.

Dźwięk domyślnego alarmu na zegarku dla alarmów ustawianych na telefonie nie odpowiada mi i chciałbym go zmienić na inne, które są dostępne na alarmy ustawiane na zegarku.

Czy można to zrobić i jak ?

Mam:

Zegarek - Galaxy Watch 5

Telefon - Galaxy Note 20

 

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Przemek0201  Dzień dobry 

 Z tego co widzę dźwięku alarmu ustawionych na telefonie nie ma opcji zmiany dźwięku.  Tylko w sekcji alarmy dla zegarka jak zauważyłeś.  Te alarmy można edytować na telefonie. 

Screenshot_20221207_113311_alarm.png


blacha21
Samsung Members Star ★
Opcje
Witam, faktycznie da się zmienić tylko dźwięk budzików ustawionych wyłącznie dla zegarka.
TomekHenkel
Apprentice
Opcje
Jak ustawić zegarek aby dzwonek alarmu w telefonie był taki sam w zegarku? W telefonie mam melodyjkę dla budzenia, a zegarek dzwoni koszmarnym pikaniem. 
Nie mogę znaleźć ustawień dzwonku budzenia w zegarku.
0 Like