Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gear s3 Frontier Problem Bluetooth

(Temat utworzony: 30-09-2017 08:03 AM)
4932 Wyświetlenia
Serkop
Journeyman
Opcje

Witam, od wczoraj mam problem z polaczeniem zegarka z telefonem za pomoca bluetooth.
Wczoraj (08.06.) wsiadalem do samochodu i zegarek nie chcial polaczyc sie z telefonem, zwykle po odpaleniu auta, ladowarka podaje prad do telefonu i ten pod tym impulsem laczyl sie z zegarkiem.
Probowalem polaczyc zestaw funkcja bluetooth w telefonie, paruje ale nie laczy.
Probowalem palaczyc sie przez aplikacje w telefonie, po kliknieciu przycisku "Połącz" aplikacja zaczyna cos "myslec" ale po sekundzie wyrzuca do poprzedniego stanu i znow moge kliknac przycisk "Połącz".

Telefon wraz z zegarkiem zresetowalem do ustawien fabrycznych, bez skutku.

Piszac ten tekst polaczyl sie...ludzie jakas masakra 

6 Odpowiedzi
kozbus
Pathfinder
Opcje
Miałem podobny problem z S2 ale od pewnego czasu sie to poprawiło i łączy sie bez problemu. W międzyczasie byla jakas aktualizacja, może to pomogło.
0 Like
kozbus
Pathfinder
Opcje
Serkop i jak, teraz łączy się od razu czy jak mu sie chce?
0 Like
KonradN
Voyager
Opcje
Czołem @Serkop. Opisane działanie nie jest prawidłowe, zegarek powinien podejmować połączenie z urządzeniem. Obecnie sugeruję przywrócenie ustawień fabrycznych w zegarku oraz pobranie wszystkich dostępnych aktualizacji, powinno to rozwiązać problem. Daj znać o rezultacie jak już wszystko wykonasz :smiling-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
Serkop
Journeyman
Opcje

Jest ok. Czasem zamuli, ale laczy sie niby normalnie

0 Like
KonradN
Voyager
Opcje
Cieszę się w takim razie, że problem został zażegnany :smiling-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
jacenty1971
First Poster
Opcje
Witam Szanowne Forum, ja rowniez od kilku dni posiadam problem z laczeniem Geara z talafonem. Stalo sie to po sciagnieciu aktualizacji ostaniej na zegarek. Wczesniej wszystko bylo jak ta lala a teraz lipa. Musze go recznie laczyc, czy ktos zna rozwiazanie tego problemu? Pozdrawiam
0 Like