Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Watch 5 PRO LTE - jak ładować zegarek za pośrednictwem telefonu Galaxy z udostępnianiem zwrotnym

(Temat utworzony: 19-09-2022 10:35 AM)
2640 Wyświetlenia
Twardx
Explorer
Opcje

Witam. Jestem posiadaczem Watch5 PRO LTE. Chciałbym go ładować bezprzewodowo za pośrednictwem Galaxy S20 FE 5g gdzie jest dostępne udostępnianie zwrotne. Konstrukcja smartwatcha oraz sam pasek w formie bransoletki bardzo utrudnia wręcz uniemożliwia skorzystanie z takiej formy ładowania. W telefonie jest włączone udostępnianie zwrotne , odkręcam telefon tak aby tył telefonu był widoczny i przykładam zegarek dociskając go mocno (pasek strasznie przeszkadza) no i nic się nie dzieje. Czy Watch 5 PRO LTE oficjalnie nie można w ten sposób ładować ??

0 Like
26 Odpowiedzi
jeronimo1
Troubleshooter
Opcje
Poprostu może jest to jakieś zabezpieczenie przed czymś.
Na s23U u mnie nie ma takiej możliwości.
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@jeronimo1, Posiadam S23 Ultra i bez problemu mogę włączyć udostępnianie energii w trakcie ładowania ładowarką 25W/45W.

ezgif.com-video-to-gif.gif

Napisz jaką wersję oprogramowania posiadasz i jakiej ładowarki używasz.


jeronimo1
Troubleshooter
Opcje
Oprogramowanie ostatnie majowe dla EUX, a ładowarkę mam 25W oraz 65W.
U mnie nie ma takiej możliwości. A może napisz jakie masz CSC u siebie i jaki soft.
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@jeronimo1, EUX, AWD1.

Zauważyłem, że ten komunikat się pojawia, gdy mamy wyłączone Szybkie ładowanie. Przy wyłączonym szybkim ładowaniu lub ładowaniu z innego wolnego źródła nie można włączyć udostępniania energii. Sprawdź, proszę czy masz aktywne szybkie ładowanie.


0 Like
jeronimo1
Troubleshooter
Opcje
Mam włączoną tą opcję.
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@jeronimo1, Jak masz możliwość, to sprawdź z ładowarką EP-TA800 lub EP-T4510.


0 Like
Mariuchoz
Journeyman
Opcje
Ładowarkę mam 20W, podaje przez PD. Nie wyświetla animacji ładowania na niebiesko, lecz na zielono. Komunikat o szybkim ładowaniu jest. Mocniejszą ładowarkę zostawiłem w domu, bo to 4-portowy ciężki kloc, i pastylka od zegarka ma w nim swoje miejsce. Chciałem zredukować wagę i kabelkologię w plecaku, a tu... Ujmę to delikatnie, psikus.
Widzę że są zdania rozbieżne, może warto sprecyzować jakie zależności (soft, region, moc?) zatrybią razem.

A ten zegarek czemu nie może ładować się normalnie z qi jak np. Huawei Watch? Wiadomo, na akcesoriach się zarabia, ale klient następnym razem 2, 3x się zastanowi. Bo gdybym wiedział, to bym przemyślał zakup GW5PRO.
0 Like