Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Galaxy Fit3 - nie liczy danych podczas treningu Kolarstwo

(Temat utworzony: 01-04-2024 01:35 PM)
525 Wyświetlenia
DobbleGooble
Pioneer
Opcje

Mam ostatnio taki problem z Fit3, włączyłem sobie trening Kolarstwo, a po jakimś czasie, gdy spojrzałem na ekran, zauważyłem, że tempo, śr. tempo, prędkość, śr. prędkość, kalorie, itd. wynoszą zero. Jedynie zgadzały się wykresy pulsu, oraz czas trwania. Czy to kolejny błąd oprogramowania, czy może ja mam coś źle?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
JasiuTV
Pathfinder
Opcje
Fit2 też miał żyroskop i akcelerometr i też nie mierzył parametrów jazdy na rowerze. Pokazywał 0 KM/h i automatycznie wstrzymywał trening. Galaxy Watch też bez GPS nie mierzy parametrów jazdy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 Odpowiedzi
JasiuTV
Pathfinder
Opcje
Włączony GPS w telefonie ? Jeśli tak to pewnie kolejny już błąd oprogramowania. Bardzo niedopracowana opaska.
0 Like
DobbleGooble
Pioneer
Opcje

Nie, GPS wyłączony, nie używam go. Próbowałem 3 razy, uruchamiałem ponownie zegarek. Sprawdze z GPS i zobaczę.

0 Like
JasiuTV
Pathfinder
Opcje
Ok, proszę o informację czy to był problem z GPS czy coś innego.
0 Like
DobbleGooble
Pioneer
Opcje

Wydaje mi się, że z GPS liczy poprawnie, ale nie jestem całkowicie pewien (miałem problemy z GPS).

Swoją drogą, słabo że opaska wyposażona w akcelerometr i żyroskop nie potrafi mierzyć parametrów jazdy na rowerze 😞

DobbleGooble
Pioneer
Opcje

@JasiuTV spytałem się na czacie Samsung i jednak trzeba mieć GPS. Bardzo słabo. Takie rzeczy ,mozna mierzyc akcelerometrem na przykład, który w tej opasce występuje.

0 Like
Rozwiązanie
JasiuTV
Pathfinder
Opcje
Fit2 też miał żyroskop i akcelerometr i też nie mierzył parametrów jazdy na rowerze. Pokazywał 0 KM/h i automatycznie wstrzymywał trening. Galaxy Watch też bez GPS nie mierzy parametrów jazdy.
DobbleGooble
Pioneer
Opcje
A, ok. Dzięki.
0 Like
pawello_coello
First Poster
Opcje
Dzień dobry,
Zrobiłem dzisiaj pierwszy trening kolarski znopaską fit3 i ku mojemu zdziwieniu na opasce nie nalicza się dystans na bieżąco, a gps się rozłącza. Połączenie gps przywracane jest gdy wybudzę telefon. Nigdzie w ustawieniach nie znalazłem nic w tej kwestii. 
Jak to naprawić? W zwykłej opasce xiaomi czegoś takiego nie miałem. Myślałem, że kupując samsunga mam gwarancję działania w ten sam sposób a nawet lepiej... 
Sens całej opaski zię zaciera bo nie mogę w trakcie zobaczyć dystansu dopóki nie wybudzę telefonu. A jaką mam pewność, że w ogóle ta opaska dobrze monitoruje trasę? Na jakiej podstawie skoro gps się rozłącza? 
Dzisiaj bardzo dużo korzystałem z google maps to telefon ciągle był wybudzany. Ale nie wyobrażam sobie tego przy dłuższych treningach gdzie znam trasę i z telefonu nie korzystam bez potrzeby. 
Czy da się tak zrobić żeby gps się nie rozłączał?
0 Like
MARTIX1928
Navigator
Opcje
Zainstaluj sobie apke na telefon bed, ie lepiej
0 Like